Podlaskie

Wopak

Dzięki wieloletniej obecności na rynku producent opakowań Wopak może pochwalić się dopracowaną ofertą w pełni odpowiadającą potrzebom dzisiejszej gospodarki. W jego asortymencie czeka bogata gama najwyższej jakości produktów, które prezentują się znakomicie zarówno pod względem walorów marketingowych, jak i właściwości użytkowych.

Na katalog produktowy składa się szereg rozwiązań. Są to między innymi woreczki próżniowe przeznaczone do użytku ze zgrzewarkami. Sprawdzają się przede wszystkim w gastronomii i przemyśle spożywczym, gdzie wykorzystuje się je do próżniowego pakowania żywności, czyli metody pozwalającej na zachowanie świeżości i przydatności do spożycia przez możliwie najdłuższy czas (przy adekwatnych warunkach przechowywania). Wykonane są z materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne i biologicznie obojętnego.  

NZOZ MEDICA DENTAL Dorota Łukjan

Stomatologia w Białymstoku rozwija się w szybkim tempie. Wciąż powstają nowe gabinety dentystyczne, a te, które istnieją już od dawna, rozszerzają swoją ofertę o najnowsze metody leczenia zębów.

Jednym z najdłużej działających gabinetów dentystycznych w Białymstoku jest Medica Dental, który prowadzi działalność stomatologiczną od 1990 roku. Gabinet posiada obecnie szeroką ofertę zabiegów, od leczenia próchnicy u dzieci i dorosłych, poprzez leczenie kanałowe i zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, po zabiegi z dziedziny stomatologii kosmetycznej, jak np. wybielanie zębów.

Placówka dysponuje takimi urządzeniami, jak: nowe unity stomatologiczne, aparat RTG, mikroskop chirurgiczny, kamera wewnątrzustna, laser biostymulacyjny, skaler piezoelektryczny, piaskarka, a także endometr, czyli przyrząd do mierzenia długości kanału zęba.

TECHMASZ - Cezary Kalinowski

Szukasz taniej maszyny do użytku domowego? Chcesz przerabiać i tworzyć nowe ubrania? Zależy Ci na prostym i intuicyjnym sposobie obsługi? Masz w planach zakup maszyny, jednak ofert jest tak wiele, że sam nie wiesz, na co się zdecydować? 

Jeśli tak, to wiedz, że warto, abyś zaufał sklepowi, z jakiego oferty skorzystało już wielu klientów. Miejscem tym jest sklep internetowy maszyny-szwalnicze.pl, który cieszy się pozytywną opinią i gronem zadowolonych zakupowiczów. To właśnie tam dostępna jest maszyna do szycia Elna, która na pewno spełni Twoje oczekiwania i wymagania. Dużym atutem wszystkich modeli znajdujących się w asortymencie jest nie tylko cena, ale i funkcjonalność, jak również wytrzymałość. O konkretnych funkcjach i opcjach dodatkowych przeczytać można na stronie internetowej przy każdym z dostępnych produktów.