Małopolskie

Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków

Nie da się zaprzeczyć temu, że lodówka jest w tym momencie jednym z najbardziej podstawowych sprzętów z zakresu AGD. Jednakże nie tylko w domach urządzenia te są przydatne. Działają także w sklepach, barach i restauracjach i generalnie wszędzie tam, gdzie można mówić o gastronomii. Serwis-Lodowek-Krakow.pl to strona doświadczonego serwisu, w którym można znaleźć rozwiązanie każdej usterki związanej z pracą urządzeń chłodniczych.

Kiedy posłuszeństwa odmawiają lodówki, serwis w Krakowie zajmie się tym w szybkim tempie. Po usługi sięgają w tym momencie osoby, którym zależy na czasie, ale też na doskonałej jakości. Oznacza to, że zlecając naprawę polecanej firmie można być spokojnym o znakomity standard. Urządzenia są przywracane do pełnej sprawności, o ile tylko będzie to technicznie wykonalne i ekonomicznie opłacalne.

Nycz Intertrade Sp. z o.o.

Hurtownia Nycz oferuje dobrej klasy śruby oraz wiele innych wyrobów specjalistycznych. Jeśli interesują Cię narzędzia ręczne w Krakowie, to koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy, która dostępna jest na stronie internetowej. Narzędzia ręczne można podzielić na trzy podstawowe kategorie: motoryzacyjne, warsztatowe i budowlane. W asortymencie dostępne są wyłącznie sprawdzone urządzenia, które pochodzą od renomowanych dostawców krajowych i zagranicznych (Stanley, Stabila, Knipex, Sata oraz Topex).

W kategorii narzędzi ręcznych mieszczą się między innymi takie urządzenia jak: ściski stolarskie, wkrętarki, siekierki, młotki, imadła, szczypce, zszywacze ręczne oraz klucze nasadowe. Sprawdzają się doskonale wśród amatorów, jak i profesjonalistów. W asortymencie dostępne są również specjalistyczne przyrządy dla elektryków.

Stachurski Przeprowadzki

W dzisiejszych czasach ludzie są naprawdę bardzo mobilni. Jeszcze kilka lat temu, raczej nikt nie wyobrażał sobie częstych przeprowadzek, na przykład w poszukiwaniu nowej pracy, czy po prostu dla samej zmiany otoczenia. Teraz jednak coraz więcej osób tak robi, ponieważ jest to naprawdę proste i dzięki temu życie staje się ciekawsze. Jednak przeprowadzki wiążą się z pewnymi komplikacjami, to znaczy nie tylko jest sporo przedmiotów do przewiezienia, ale pozostają również takie, które po prostu należałoby wyrzucić. Co z nimi zrobić? Rozwiązanie jest bardzo proste.

Ułatwione zadanie mają osoby, które mieszkają w dużych miastach, ponieważ właśnie tam istnieją takie firmy jak Przeprowadzki Stachurski, dla których zadania jak utylizacja mebli w Krakowie i okolicznych miastach to żaden problem. Aktualnie niszczenie wszelkich przedmiotów pod względem prawnym i opłat może stanowić problem, dlatego warto zlecić to do specjalistów, którzy dobrze będą wiedzieć, jak się daną sprawą zająć. Wystarczy tylko jeden telefon, umówić się w konkretnym miejscu i już można zapomnieć o problemie mebli.

Restauracja Błękitna Laguna

Decydując się na skorzystanie z propozycji danego lokalu czy restauracji, klienci biorą pod uwagę kilka elementów. Najważniejszym jest oczywiście dobre jedzenie, jednak równie istotne są: poziom obsługi, wystrój wnętrza czy dostępność komunikacyjna. Dlatego oferta znajdująca się na stronie blekitnalaguna.com powinna trafić w uniwersalne oczekiwania gości.

 

Każda osoba ma możliwość codziennego odwiedzenia tego miejsca, gdyż cieszy się ono naprawdę dobrą opinią wśród mieszkańców Krakowa. Bliskość przystanków komunikacji miejskiej, ogrodzony parking oraz letni ogródek stanowią dodatkowe atuty. Nie wszystkie restauracje w Nowej Hucie mogą pochwalić się podobnymi atrybutami, dlatego tym bardziej warto zdecydować się na odwiedziny. Lokal organizuje także uroczystości zamknięte, związane na przykład z: urodzinami, komunią, chrzcinami czy weselem.

 

 

toPROMO Advertising Group

Wielu producentów dość długo przygotowuje się do wyjazdu na targi, gdyż jest to doskonała okazja do zaprezentowania firmy i produktu. Nie wszyscy jednak wiedzą, jak powinno wyglądać ich stoisko promocyjne, aby przyciągnęło jak największą rzeszę zainteresowanych. Z pewnością takie stoisko doskonale potrafi wykreować firma z linku topromo.pl dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w tej branży. 

Budując takie stoisko, warto wziąć pod uwagę także fakt, że sporo osób może być zainteresowanych rozmaitymi atrakcjami, technikami audiowizualnymi, bądź pokazami artystycznymi. Szyld z logo producenta zawieszone nad stoiskiem i widoczne z daleka również może być elementem przyciągającym. 

W zależności od rodzaju działalności producent stoisk zbuduje je albo bardziej otwarte, w którym możliwy będzie ściślejszy kontakt z klientem, albo zamknięte, gdzie klient będzie z drugiej strony kontuaru. Firma zajmuje się także budową wielorazowych stoisk modułowych.

DetoksVIP

Wygraj walkę z nałogiem! Zacznij leczenie od bezpiecznego detoksu, korzystając z profesjonalnej pomocy jednego z wielu specjalistycznych, prywatnych ośrodków odwykowych działających na terenie całej Polski. Detoksykacja narkotykowa w Krakowie, realizowana w prywatnej placówce DetoksVip to gwarancja bezpiecznego odtrucia organizmu z toksyn i pozostałości narkotyków, jakie zalegają w organizmie uzależnionej osoby.

W ośrodku leczy się z uzależniania od narkotyków miękkich i twardych, niezależnie od tego, jak długo się je zażywało. Każdy może wyjść z nałogu, trzeba tylko zrobić pierwszy krok i zacząć leczenie od oczyszczenia swojego organizmu z  trucizny, która go wyniszcza. Po okresie odtrucia i ustabilizowania organizmu, przywrócenia pacjenta do stanu równowagi, ma on możliwość kontynuowania leczenia, czy to w formie terapii indywidualnej, czy też terapii grupowej.

Ledcity.pl

Duże, nieprzeciętnej jakości ekrany LED mobilne najlepiej sprawdzają się podczas dużych wydarzeń plenerowych, takich jak koncerty na świeżym powietrzu, wydarzenia sportowe czy handlowe. Są doskonałym narzędziem do szybkiego i niezawodnego przekazu multimedialnego z różnych miejsc. Umieszczone na specjalnie do tego celu zaprojektowanej przyczepie mogą być nie tylko szybko przemieszczane z miejsca na miejsce, ale także wysunięte na wysokość 6 metrów przy pomocy podnośnika hydraulicznego. W razie przerwy w dostawie prądu urządzenie natychmiast przejdzie na korzystanie z energii własnego aparatu prądotwórczego.

Profesjonalny ekran można wynająć na stronie ledcity.pl wraz z doświadczoną kadrą, która zajmie się szybkim podłączeniem, jak i późniejszą obsługą multimedialną. Technologia LED sprawia, że nawet w bardzo słoneczny dzień przekazywany obraz jest nieprzeciętnej jakości. Telebimom mobilnym nie straszny jest ani deszcz, ani upał. 

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Pomoc z zakresu prawa może się przydać w wielu sytuacjach życiowych. Usługa doświadczonego adwokata niekiedy jest niezbędna do tego, aby sprawa została rozwiązana na możliwie najlepszych warunkach.

Profesjonalną pomoc w zakresie prawa świadczy kancelaria prawna z Tarnowa, prowadzona przez adwokat Natalię Chrostek. Na stronie adwokat-nataliachrostek.pl dostępny jest opis jej działalności, która obejmuje między innymi:

 • sprawy karne,
 • rozwody,
 • sprawy spadkowe,
 • odszkodowania i zadośćuczynienia,
 • windykacje.

Prawnik oferuje swoim klientom merytoryczną pomoc, z zachowaniem pełnej dyskrecji. Po zapoznaniu się z przedmiotem sprawy, adwokat wspólnie z klientem określają sposób działania, dokładnie analizując uzyskane informacje. Kancelaria zajmuje się też przygotowywaniem pism niezbędnych do wszczęcia postępowania. 

Monitoring & IT

Wielu przedsiębiorców, opiekunów instytucji publicznych, a nawet domów prywatnych i mieszkań w trosce o bezpieczeństwo decyduje się nie tylko na lepsze zamki, ale także na kamery. Sprawują one nadzór nad budynkami, a także poszczególnymi pomieszczeniami i dają możliwość podejrzenia, co w danym momencie się w nich dzieje. Rejestrują także obraz, zatem w razie jakichkolwiek prób włamania, udokumentują, co się działo i pozwolą na ujęcie sprawców, a także zasygnalizują niepożądaną aktywność w danym miejscu, dlatego zakładanie monitoringu ma sens. W Krakowie sprzedażą wszystkich elementów monitoringu, zakładaniem i serwisowaniem zajmuje się przedsiębiorstwo ze strony monitoring-system.pl, które w swojej ofercie ma mnóstwo rozmaitych zestawów do różnych obiektów.

Jest to firma z bogatym doświadczeniem i wiedzą na temat najnowocześniejszych systemów bezpieczeństwa, działająca już wiele lat. Współpracuje z wieloma dystrybutorami, dlatego oferowane przez nią ceny są bardzo rozsądne. Warto zatem rozejrzeć się po stronach i wybrać system odpowiadający potrzebom.

OneCredit.pl

Firma OneCredit.pl świadczy usługi dla klientów biznesowych, którym zależy na tym, aby otrzymać korzystne kredyty. Pierwsza konsultacja z ekspertami z podanej firmy polega na tym, że należy dokładnie zaprezentować swoje oczekiwania oraz pobrane do tej pory zobowiązania finansowe. 

Eksperci, zapoznając się z działalnością danego przedsiębiorstwa, przygotują stosowny wniosek o kredyt dla firm, uwzględniając również te informacje, które zawarte są w BIK. Pod względem formalnym wniosek będzie opracowany wzorcowo. Nie będzie mowy o pominięciu żadnych ważnych wiadomości, co przyspieszy całą procedurę. 

Mateusz Niziurski Matik

Food truck to dobry sposób na postawienie swojego pierwszego kroku w gastronomii. Jednak żeby ta inwestycja była udana, warto zdecydować się na profesjonalne doradztwo ze strony firmy specjalizującej się w tej właśnie branży. Na stronie serwisfoodtruckow.pl można skorzystać z usługi, jaką jest zabudowa samochodów gastronomicznych.

Taka oferta daje pewność co do tego, że cała powierzchnia niewielkiego pojazdu zostanie wykorzystana w przemyślany sposób. Każdy pojazd jest dostosowany w ten sposób, aby jego wyposażenie spełniało wymagania zawarte w przepisach, a do tego umożliwiało sprawną i bezpieczną pracę. Chcąc dowiedzieć się więcej informacji, wystarczy udać się pod wskazaną wyżej stronę. Firma zapewnia usługi zarówno dla osób, które dopiero chcą zacząć działalność w gastronomii, jak i dla tych, którzy posiadają już pewne doświadczenie w tej dziedzinie.

Madejski Spółka Jawna

Do izolacji termicznej warto zaopatrzyć się w sprawdzone uszczelniacze, które proponuje firma MADEJSKI z Krakowa. Ta spółka jawna oferuje szeroką gamę preparatów i środków z obszaru chemii gospodarczej, budowlanej i kosmetycznej.

W katalogu handlowym znajduje się m.in. pianka pistoletowa, która jest znakomitym środkiem wypełniającym szczeliny w stolarce i w konstrukcjach szkieletowych.

Produkt nadaje się również do uszczelniania cieplnego w instalacjach centralnego ogrzewania i systemach wodno-kanalizacyjnych. Krakowska spółka sprzedaje także silikony do spoinowania materiałów szklanych i ceramicznych.

Zielone Tarasy

Szczególny dzień w życiu każdej osoby to z pewnością uroczystość weselna. Zawarcie związku małżeńskiego wiąże się z koniecznością kompleksowej organizacji wielu działań. Jednym z nich jest przyjęcie dla rodziny oraz przyjaciół, które warto pozostawić w rękach fachowców. Stworzą oni niepowtarzalny klimat, a goście na długo zapamiętają pyszne jedzenie i znakomitą zabawę. Dlatego warto wybrać ofertę dostępną na stronie internetowej zielone-tarasy.eu.

 

Lokal jest świetnie przygotowany do konkretnych przyjęć okolicznościowych, ponieważ posiada profesjonalną obsługę, odpowiednią powierzchnię, klimatyzację, szereg gustownych dodatków, a nawet oranżerię. Można mieć pewność, że wesele w takiej restauracji w Krakowie będzie słusznym wyborem. Bez względu na skalę uroczystości przebiegnie ona w pełni profesjonalnie.

 

MAREK SOLARZ STUDIO MS

Przyciągnięcie uwagi dużej liczby klientów to marzenie każdego przedsiębiorstwa. W tym celu należy zatroszczyć się nie tylko o starannie przygotowaną ofertę, lecz również o identyfikację wizualną, która zdecydowanie ułatwia komunikację z potencjalnymi odbiorcami określonych produktów lub usług.

M-ar to firma, która proponuje precyzyjnie wykonane litery ze stali nierdzewnej. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się w przypadku podmiotów, które chcą umieścić na elewacji budynku estetyczny napis. Wykonywane przez wykwalifikowanych ekspertów produkty można wykorzystać też wewnątrz danego lokalu. Do wyboru są zarówno konstrukcje 2D, jak i 3D. Przed rozpoczęciem współpracy specjaliści poznają potrzeby klienta i ustalają szczegóły na temat pożądanej typografii. W ofercie dostępne są również wysokiej klasy rzeźby ze stali.

Paweł Podolecki „Zarobkowy Przewóz Towarów”

Terminowość i dokładność to dwie najważniejsze kwestie w trakcie realizowania projektu budowlanego. Często generalny wykonawca musi korzystać z usług firm zewnętrznych, które również powinny kierować się powyższymi cechami - tylko wtedy współpraca przebiega bez stresu i niepotrzebnych nieporozumień. Warto więc znaleźć doświadczonych usługodawców z odpowiednim sprzętem i zaufanymi pracownikami.

Marka HDS Podolecki działająca głównie w Krakowie oferuje usługi pojazdami HDS. Przewóz odbywa się kompleksowo, a więc przeszkolony kierowca dodatkowo załaduje i bezpiecznie rozładuje wszystkie zamówione materiały. Firma może pochwalić się ogromnym doświadczeniem w branży oraz licznymi stałymi klientami (prywatnymi i firmowymi), którzy cenią jakość wykonywanych usług oraz szeroki wybór floty wyposażonej w specjalistyczny HDS.

Polskie Karty sp. z o.o.

Chcąc zamówić karty rabatowe czy lojalnościowe, ale nie mogąc znaleźć producenta, wystarczy zainteresować się asortymentem firmy mającej wieloletnie doświadczenie i doskonale znającej potrzeby współczesnych klientów. Przedsiębiorstwo to oferuje druk kart plastikowych, a także wykonanie odpowiedniego projektu, który sprawi, że produkt spełni funkcję promocyjną i przyciągnie klientów.

Drukarnia ta to specjalista w produkcji kart z nośnikami informacji odczytywanych przez urządzenia elektroniczne. W ofercie dostępnej na stronie polskiekarty.pl można znaleźć karty:

 • ekologiczne,
 • rodzinne,
 • podarunkowe,
 • lojalnościowe,
 • dostępowe,

a także wizytówki, identyfikatory itp. Firma gwarantuje krótkie terminy realizacji i atrakcyjne ceny. Przyjmuje zamówienia na małe i duże nakłady, oferując wsparcie w wyborze projektu.

Boske Barber

Coraz więcej mężczyzn decyduje się na to, aby dbać o swoje włosy i brodę u tego sprawdzonego fryzjera. To on będzie w stanie tak dobrać strzyżenie, aby nowa fryzura doskonale pasowała do kształtu twarzy i sylwetki, a efekt będzie utrzymywał się przez długi czas. Wszystko to dzięki jego sporemu doświadczeniu oraz najnowszemu sprzętowi i profesjonalnym środkom do pielęgnacji. Na stronie internetowej boskebarber.pl znajduje się  znacznie więcej informacji, z którymi warto się zapoznać, aby zdecydować się na swoją pierwszą wizytę. Warto pamiętać o wcześniejszej rezerwacji, ponieważ to miejsce cieszy się teraz sporym zainteresowaniem.

Ten fryzjer męski w Krakowie ma już swoje grono stałych klientów, którzy odwiedzają go regularnie, może więc warto do nich dołączyć? Z pewnością ceny okażą się atrakcyjne, a wizyta będzie niepowtarzalnym doświadczeniem. Jeszcze dziś warto zdecydować się na strzyżenie włosów w tym miejscu, aby samodzielnie przekonać się, że warto zaufać temu polecanemu barberowi.

Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Ingremio-Peszel

W przypadku elektroinstalacji niezwykle ważne jest stosowanie wysokiej jakości produktów, a te oferuje firma Ingremio. Rura bezhalogenowa to tylko jeden z wielu wyrobów, jakich produkcji podejmuje się dane przedsiębiorstwo.

Firma specjalizuje się w przetwórstwie tworzyw sztucznych, tworząc produkty wykorzystywane w wielu branżach. Z asortymentu korzystają zespoły zajmujące się kładzeniem elektroinstalacji, a także odpowiedzialne za wentylację, ogrzewanie, a nawet ochronę mikrobiologiczną. Wszystkie wyroby przedsiębiorstwa odznaczają się wysoką jakością wykonania z najlepszych materiałów i z zastosowaniem nowoczesnych maszyn. Dzięki wieloletniej obecności na rynku firma dokładnie rozumie potrzeby swoich klientów i jest w stanie je zaspokajać. Na stronie internetowej przedsiębiorstwa znaleźć można szereg informacji o każdym z produktów, dzięki czemu znacznie łatwiej będzie podjąć decyzję o nawiązaniu współpracy w zakresie dostarczania przez przedsiębiorstwo konkretnych wyrobów. Sprawdź ofertę już dziś! 

IBCS Poland

Strona internetowa ibcs.pl to miejsce, gdzie można zapoznać się z rozbudowaną ofertą renomowanej firmy dostarczającej na rynek innowacyjne rozwiązania dla łańcuchów dostaw i nie tylko. Obejmuje ona między innymi takie technologie, jak mobilne stanowisko pracy. Jest to rodzaj wyposażenia znajdujący szerokie zastosowanie w miejscach, gdzie dostęp do zasilania jest ograniczony. Wyróżnia się mobilnością, co pozwala na łatwą zmianę miejsca użytkowania, a jego wyposażenie każdorazowo jest dopasowywane do indywidualnych potrzeb.

Właściciel portalu działa na rynku od wielu lat. Dzięki wysokim kwalifikacjom zatrudnianych specjalistów może w pełni odpowiadać na potrzeby i oczekiwania partnerów biznesowych. Unikalne know-how przekłada się na połączenie odporności na eksploatację i zaawansowanej funkcjonalności.

Flow Africa

Współpraca z tą firmą okazać się może bardzo ciekawym i praktycznym rozwiązaniem dla miłośników podróżowania. Przedsiębiorstwo funkcjonuje w branży turystycznej i może w tym zakresie wiele zaoferować. Podmiot o nazwie Flow Africa jest usytuowany na terenie Krakowa. Firma specjalizuje się w organizacji wycieczek objazdowych oraz wypraw na zamówienie.

Osoby zainteresowane mogą liczyć tutaj na:

 • wysoką jakość obsługi klienta
 • bardzo atrakcyjne ceny
 • szerokie spektrum dostępnych możliwości
 • profesjonalną obsługę
 • kompleksowe wsparcie
 • duże zaangażowanie w wykonywane zadania

Współpraca z przedsiębiorstwem może być świetnym pomysłem dla tych, którzy chcą zaplanować wycieczki na safari w Afryce. Skorzystanie z pomocy podmiotu może się doskonale sprawdzić w przypadku osób szukających urozmaicenia oraz rozrywki.

NINJA STUDIO

Na terenie Krakowa działa studio animacji 2D, w którym tworzone są indywidualne projekty związane z motion design. Z oferty mogą skorzystać przedstawiciele przeróżnych branż, którzy potrzebują dodatkowych materiałów na firmową stronę czy konta w mediach społecznościowych. Animator z Krakowa świadczy usługi z zakresu m.in.:

 • animacji 2D, tworząc przede wszystkim różnego rodzaju prezentacje, expleinery, reklamy, animacje logo czy animacje zdjęć slideshow,
 • udźwiękowienia nowych lub gotowych animacji (dostarczonych przez zamawiającego),
 • postprodukcji (tworzenie animacji typu belki, napisy oraz plansze, a także usługi dotyczące compositingu czy trackingu).

Wszystkie dotychczas zrealizowane prace można znaleźć na stronie ninjastudio.pl w zakładce portfolio. Z oferty krakowskiej agencji skorzystały dotychczas takie znane marki jak Electrolux, BRAINLY, Grape Up, SOIT oraz GrandFox. W trakcie tworzenia animacji wykorzystywane są następujące programy - Premiere Pro, Ilustrator, After Effects i Adobe Audition.

Dobre Ziółko

Na stronie internetowej dobreziolko.com znajdują się różnego rodzaju preparaty, które wspomagają walkę z wieloma problemami dermatologicznymi. Oferowane tu kosmetyki z CBD zawierają naturalne i bezpieczne składniki. Są cennym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych, które świetnie sprawdzają się w pielęgnacji skóry tłustej, wrażliwej i problematycznej. Mogą po nie sięgnąć także ludzie z cerą trądzikową lub atopową.

W asortymencie znajdują się kremy nawilżające, płyny miceralne oraz sera pielęgnacyjne. Można tu zaopatrzyć się także w szampony przeciwłupieżowe oraz preparaty przeciwtrądzikowe. Klienci często zamawiają specjalne maści o właściwościach rozgrzewających, dzięki którym można złagodzić bóle mięśniowo-stawowe. Cieszą się one dużą popularnością wśród osób z różnymi problemami z układem ruchu.

VisPlantis

Firma Elfa Pharm Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Skawinie została wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 0000390960. Spółka swoją działalność rozpoczęła w 2011 roku. Jej przedmiotem jest sprzedaż kosmetyków do pielęgnacji twarzy, włosów, rąk, stóp. Oferta jest skierowana do kobiet i mężczyzn, osób dorosłych oraz dzieci.

Klienci mogą kupić:

 • nawilżające kremy pod oczy, których formuły mają również właściwości rewitalizujące, dzięki zawartości witamin,
 • żele i płyny do kąpieli, które delikatnie myją, oczyszczają oraz wygładzają skórę,
 • relaksujące olejki do masażu ciała o zapachu pomarańczowym,
 • antybakteryjne spraye o działaniu wirusobójczym do dezynfekcji dłoni,
 • balsamy, szampony, odżywki, olejki do włosów normalnych, przetłuszczających się, z tendencją do wypadania, kręconych, farbowanych, suchych.

Sprzedaż jest prowadzona w ramach internetowej platformy e-commerce, na której znajduje się także blog z poradami pielęgnacyjnymi. Klienci mogą się np. dowiedzieć, co to jest za metoda OMO.

Twoja Klinika Włosa

Klinika działająca w Krakowie wykonuje m.in. zabiegi trychologiczne. Mogą się do niej wybrać osoby, które zmagają się z łysieniem (suchym bądź też tłustym). Dzięki klinice możliwe jest dokonanie oceny kondycji włosa.

Osoby, których przedmiotem zainteresowania jest trychoskopia skóry głowy, mogą zajrzeć na stronę online twojaklinikawlosa.pl. Zamieszczono na niej dane potrzebne do kontaktu. Usługi kliniki obejmują np. mezoterapię igłową, jak również bezigłową, a także szereg różnych zabiegów, w tym:

 • hamujący wypadanie włosów,
 • przeciwłupieżowy,
 • dla skóry tłustej,
 • nawilżający,
 • dla skóry z łuszczycą,
 • oczyszczający.