Kujawsko-pomorskie

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.

Alkoholizm jest bardzo trudny do wyleczenia, szczególnie w przypadku, gdy dana osoba nie widzi problemu. Mechanizm iluzji i zaprzeczeń w chorobie alkoholowej to zjawisko niezwykle częste. Chory tworzy w swojej głowie iluzję, budując jednocześnie system zaprzeczeń, by móc usprawiedliwić nieustanną chęć sięgania po kieliszek. Dzięki temu jest on w stanie bez wyrzutów sumienia dalej pić. Wielu alkoholików wierzy, że nie wpadli jeszcze w sidła choroby i że są oni w stanie zakończyć picie w dowolnym momencie.

Innymi słowy, okłamywanie siebie pozwala choremu sięgać po alkohol, unikając konfrontacji z rzeczywistością. Niestety, wraz z postępem choroby, osoba zaczyna kłamać coraz bardziej, tworząc tym samym rozwiniętą fikcję. Leczenie alkoholizmu nie jest łatwe, ale też nie niemożliwe, czego dowodem jest oferta placówki Oaza Medica. Oferuje ona całodobowe wsparcie psychologiczne i fachową pomoc lekarską.

FINALTECH R. Chodera Spółka Jawna

Przedsiębiorstwo Finaltech oferuje kompleksowe usługi w zakresie naprawy i konserwacji ekspresów do kawy. Ma doświadczenie w usuwaniu awarii urządzeń pochodzących od wiodących producentów, a także mniej znanych marek. Do wykonywania pracy stosuje wysokiej jakości narzędzia diagnostyczne i naprawcze. Dzięki temu klient ma pewność co do tego, że usterka szybko się nie powtórzy. Serwis naprawy ekspresów do kawy obsługuje pojedynczych klientów, a także realizuje regularne zlecenia dla firm.

Zgłoszenia można dokonać poprzez formularz internetowy. W razie pytań pracownicy pozostają do dyspozycji klientów.

Trust Bydgoszcz

Znalazłszy się w trudnej sytuacji prawnej i poszukując stosownego rozwiązania, można zwrócić się do prawników przyjmujących w biurze prawnym, świadczącym usługi nawet w dni wolne. Jego radcy prawni i adwokaci służą pomocą w rozwiązaniu problemów dotyczących wielu dziedzin prawa. Ta zlokalizowana w Bydgoszczy kancelaria prawna obsługuje klientów indywidualnych oraz firmy, służąc poradami na każdym etapie postępowania, przygotowywaniem projektów różnych dokumentów, a także reprezentacją swoich mocodawców przed sądami i innymi organami.

Chcąc skorzystać z fachowych usług prawników biura, można odwiedzić stronę trust.bydgoszcz.pl, gdzie dostępne są dane do kontaktu, jak również dokładniejsze informacje na temat jego działalności. Wśród licznych specjalizacji kancelarii są między innymi:

 • pełna obsługa prawna firm i spółek,
 • odszkodowania medyczne i powypadkowe,
 • sprawy rozwodowe, także z podziałem majątku.

Oczywiście, kancelaria pomaga też w innych sprawach, w nagłych przypadkach nawet w weekendy i święta.

PROD-MASZ Sklep Zaginarki

Jeśli lubisz ułatwiać sobie pracę i osiągać coraz więcej, potrzebne są Ci dobre narzędzia budowlane. Możesz je znaleźć w sklepie Prod-Masz!

Szybko przekonasz się, że dobry producent zaginarek jest w stanie zagwarantować Ci:

 • dobrej jakości sprzęty, które sprawdzają się przez wiele lat intensywnego użytkowania w różnych warunkach,
 • korzystne ceny, dzięki którym inwestycje szybciej się zwracają i są bardziej realistyczne nawet dla początkujących firm,
 • pomoc doświadczonych doradców i pracowników, którzy doskonale znają się na parametrach produktów.

Na stronie internetowej pod adresem sklepzaginarki.net znajduje się więcej informacji. W sklepie producenta dostępne są nie tylko zaginarki, ale także inne sprzęty, na przykład gilotyny ręczne, maszyny hydrauliczne, żłobiarki i dogniatarki. Zamówienia są szybko realizowane.

Salon Meblowy Luksus Meble

Z całą pewnością chciałabyś, żeby pokój Twojego dziecka wyglądał jak najlepiej. Każdy przecież może czuć się wyjątkowo dobrze w przestrzeni, która będzie mu odpowiadać pod każdym względem, a szczególnie dzieci potrzebują wielu różnych impulsów, które będą wpływać na rozwój dziecka. 

Właśnie dlatego dostępny jest tak wielki wybór różnego rodzaju mebli, które mogą znaleźć się w pokoju dziecka. Koniecznie spójrz, jak prezentują się meble Pinio, które w każdym pomieszczeniu dokonają zmian takich, jakich nie da się dokonać w inny sposób. 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat takich mebli, to wejdź na stronę luksusmeble.com i tam zapoznaj się z ofertą, która przygotowana została przez ten profesjonalny sklep zajmujący się sprzedażą mebli wysokiej jakości, które spodobają się każdemu, kto tylko je zobaczy. 

Auto Serwis Kwiatowa

Przygotowując auto do okresu letniego trzeba pamiętać o wielu aspektach. To nie tylko wymiana opon na letnie, ale też odpowiednia konserwacja klimatyzacji. Dzięki temu będzie z niej można korzystać bez żadnych przeszkód. Przede wszystkim, żeby cały układ działał, potrzebne będzie okresowe uzupełnianie klimatyzacji samochodowej w Toruniu wykonywane przez odpowiednich specjalistów. Dawka czynnika chłodniczego sprawi, że wewnątrz samochodu znów będzie panowała odpowiednia temperatura. 

Na stronie mechanikakwiatowa.pl przygotowana została oferta jednego z serwisów, do którego warto się udać. Dzięki pomocy profesjonalistów Twoje auto znów będzie spisywać się doskonale. Poruszanie się nim nawet podczas największych upałów nie będzie stanowiło żadnego problemu, bo dobrze konserwowana klimatyzacja znacznie Ci pomoże. 

Autokasacja U Jacka

W czasach, kiedy coraz więcej osób ma swoje wymarzone cztery kółka, wydawać by się mogło, że znalezienie dobrego warsztatu samochodowego, nie powinno stanowić problemu. Tymczasem jednak wielu kierowców przyznaje, że ma z tym problem. Ty też? Jeśli tak, to na pewno warto, abyś odwiedził renomowany warsztat samochodowy, znajdujący się na ulicy Al. Danilewicz Zielińskiej 6A w Aleksandrowie Kujawskim. Mechanik z tego warsztatu to bardzo doświadczony fachowiec, który zajmie się Twoim autem kompleksowo. Warsztat świadczy różne usługi, takie jak:

 • szeroko rozumiane naprawy samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych
 • przeglądy okresowe
 • wulkanizacja
 • serwis klimatyzacji
 • wymiana ogumienia.

Na stronie internetowej firmy auta-skup.com dowiesz się więcej o ofercie firmy, będziesz miał też okazję dowiedzieć się, że firma przez blisko 20 lat działalności zezłomowała już 21 384 pojazdy. Obecnie firma liczy około 40 pracowników.

Beauty House

Jeżeli data w kalendarzu świadczy o tym, że do lata jeszcze daleko, warto pomyśleć o wizycie w BeautyHouse. Ten bydgoski salon oferuje opalanie natryskowe. Już jedna wizyta w nim wystarczy, aby móc cieszyć się piękną skórą w kolorze brązowym. Zabieg trwa około 20 minut. Gwarantuje on uzyskanie ładnej, równomiernej opalenizny bez plam. Dzięki niemu można przypomnieć sobie o minionych wakacjach nad morzem. Jest on polecany osobom, które mają jasną karnację, bielactwo lub zaakcentowane pajączki. Płyn używany podczas wykonywania go jest bezpieczny dla zdrowia.

Opalenizna utrzymuje się od 7 do 14 dni. Osoby, które chcą uzyskać ładny koloryt skóry przed imprezą, powinny zdecydować się na zabieg 2 dni przed wydarzeniem. Przed bardzo ważną uroczystością (typu wesele) można wybrać się na próbne opalanie.

TENSO-WAG

Jest wiele firm, które oferują serwis i naprawę wag przemysłowych. Problem tylko, jaką firmę wybrać? Firma TENSO-WAG świadczy szeroko pojęte usługi legalizacji i wzorcowania wag. Choć jej siedziba znajduje się w kujawsko-pomorskim, obsługuje ona klientów z całej Polski. W ofercie jest też naprawa wag kolejowych. Klienci z Wielkopolski również chętnie korzystają z usług firmy. Jest ona bowiem rzetelna i wciąż się rozwija.

Zauważając usterkę wagi, najlepiej od razu zgłosić to firmie, która dokona diagnostyki, a następnie dokona naprawy. Dla pracowników firmy nie ma takiej wagi, z którą by sobie nie poradzili. Ni wolno samemu podejmować się usuwania usterek. Usterki wag na gwarancji usuwane są bezpłatnie. W przeciwnym wypadku klient ponosi wszelkie koszty. Firma naprawia sprzęt pomiarowy wszystkich uznanych producentów, np. Tamtron, Kalisto czy Uniwag. Naprawa i serwis urządzeń przebiegają szybko i sprawnie.

Kancelaria Prawno-Podatkowa Grant

Radcy prawni, którzy zajmują się najczęściej prawem rodzinnym, mają wiele zadań do wykonania i wielokrotnie pomagają swoim klientom w rozwodach, sprawach adopcyjnych, a także sporządzają wnioski o alimenty. Większość rodzin potrafi rozwiązać swoje małżeństwo bez awantur i zacząć na nowo. Czasami jednak dochodzi do kłótni i trzeba się porozumiewać z pomocą doświadczonego prawnika. Kompleksowe usługi adwokackie dla osób prywatnych i przedsiębiorców na terenie Bydgoszczy świadczy kancelaria Grant. Mecenasi szybko pomogą przygotować niezbędne dokumenty do sprawy sądowej albo załatwić wszystko polubownie.

Radca prawny w Bydgoszczy, który wielokrotnie brał udziału w mediacjach, ułatwi negocjacje pomiędzy małżonkami. Adwokat będzie mógł również pomóc w trwających od wielu miesięcy separacjach. Klient może także upoważnić prawnika do reprezentowania na rozprawach sądowych, aby samemu nie tracić czasu i mieć pewność, że wszystko zostanie załatwione zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

Cukiernia Sowa sp.j.

Za sprawą propozycji jakie ma w swoim asortymencie Cukiernia Sowa wiele osób ma szansę cieszyć się znakomitym smakiem słodkości bazujących na najlepszych składnikach. Sieć sklepów działa z sukcesami w wielu polskich miastach, a propozycje bydgoskiej pracowni są doceniane za kapitalną jakość i dopracowanie w najdrobniejszych szczegółach.

Gdy potrzebna jest sprawdzona cukiernia w Warszawie, warto skierować swoje kroki do jednego z wielu punktów działających w stolicy. Można tam zamawiać torty okolicznościowe na śluby, komunie czy chrzciny, ale także kupować gamę kostek deserowych, serników czy ciasteczek.

MANDALLIN NAHAJOWSCY SP. J.

Każde wnętrze może zyskać wyjątkowego charakteru, jeśli znajdą się w nim sprzęty dostępne w sklepie Mandallin. Posiada on w swoich zasobach bardzo szeroką gamę mebli kolonialnych, w tym sprowadzanych na przykład z Indii. Są one wytwarzane w większości rzemieślniczymi metodami, co przekłada się na ich doskonałą jakość, ale także unikalny design. W procesie produkcji zastosowano rzadkie w Europie gatunki drewna, takie jak chociażby palisander.

Na liście dostępnych opcji są stylowe drewniane komody, które nadają się doskonale do przechowywania w nich odzieży, bielizny czy dowolnych innych przedmiotów. Część mebli w ofercie powstała na bazie elementów stylizowanych na skrzynie towarowe na produkty importowane z państw latynoamerykańskich, azjatyckich czy afrykańskich, co nadaje im absolutnie wyjątkowego wyglądu.

Polpack Sp. z o. o.

Oferta dostępna na stronie internetowej polpack.com.pl to znacząca pomoc technologiczna dla każdej firmy, gdzie wdraża się nowoczesne techniki produkcyjne wykorzystujące odpowiednio dostosowany do potrzeb system mechaniki i automatyki. Jej realizatorem jest firma z wieloletnim doświadczeniem rynkowych, w której szeregach można wymienić kompetentnych specjalistów z dziedziny inżynierii mechanicznej. 

Sama propozycja obejmuje szeroki wybór asortymentu, jak choćby:

 • sprzęgło hydrauliczne,
 • sprzęgła kłowe,
 • reduktory i motoreduktory,
 • silniki.

Pracownicy odpowiedzialni za przyjmowanie zamówień chętnie świadczą także usługi doradcze. W razie braków magazynowych dokładają wszelkich starań, by uzupełnić zaopatrzenie w jak najkrótszym czasie lub też, jeśli klientowi zależy na jak najszybszej dosyłce danego sprzętu, proponują równie skuteczne dla zamawiającego zamienniki. 

Rejs Sp. z o.o.

Producent wyposażenia szaf i garderób oferuje nie tylko gotowe systemy szuflad i prowadnic, ale także półki i kosze do przechowywania rozmaitych przedmiotów czy produktów spożywczych. Oprócz tego na stronie internetowej sklepu e-rejs.eu klienci mogą zamówić wieszaki, pojemniki na odpady, funkcjonalne słoiki na przyprawy.

Wygodnym rozwiązaniem w kuchni oraz spiżarni jest kosz cargo przeznaczony zarówno do szafek wysokich, jak i niskich umieszczanych pod blatem. Kosz wykonany z wytrzymałej stali dostępny jest w wersji chromowanej i w kolorach:

 • białym,
 • srebrnym,
 • grafitowym.

Tego typu systemy do przechowywania montuje się za pomocą prowadnic, aby wygodnie wysuwać cały koszyk i aby mieć łatwy dostęp do zawartości. Firma wypracowała też innowacyjny sposób przyłączania kosza niewymagający użycia narzędzi.

REJS Spółka z o.o.

Przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą mebli oraz tworzyw niezbędnych podczas przeprowadzania remontu. W ofercie posiada między innymi wyposażenie od doświadczonej włoskiej marki. Abet Laminati HPL jest renomowanym producentem laminatów, cenionym za swoje wysokiej jakości produkty, szeroki wybór wzorów i zaangażowanie w zrównoważony rozwój. Oferowane przez niego meble wykonane z laminatu znajdują zastosowanie we wnętrzach utrzymanych w różnych stylach aranżacyjnych.

Do wyboru są laminaty, które do złudzenia przypominają drewno, różne rodzaje kamieni, a także tworzywa sztuczne. Dzięki temu w przystępnej cenie można zakupić meble wykonane z materiału, który prezentuje się niezwykle elegancko. Poza tym produkty są wykonywane z dbałością o najmniejsze detale. Firma znana jest z rozmaitych innowacji, dzięki czemu jej produkty są jednymi z najlepszych na rynku. Wszystkie oferowane laminaty zostały dokładnie opisane na stronie internetowej sprzedawcy. Udając się pod adres dekores.eu można również uzyskać profesjonalne doradztwo w wyborze.

CZP Premium Mariusz Szefler

Coraz więcej ferm drobiu korzysta z produktów dostarczanych przez CZP Premium. Hodowcy dostrzegają wyraźną różnicę pomiędzy okresem hodowli bez stosowania papieru na podłoże, jak i po jego zastosowaniu. Kurczaki oraz inne ptaki były od tej pory bardziej aktywne, a ich zdrowie było bez zastrzeżeń. 

Klienci, którzy zdecydowali się na papier do piskląt, wskazują, że ptaki łatwiej odnajdywały drogę do poideł. Dzięki temu ich wzrost przebiegał bez zakłóceń. Obecnie w ofercie producenta znajduje się kilka rodzajów opisywanego produktu. Papiery można kupić w arkuszach lub na roli, co ułatwia ich zakładanie.