Opis:

Oferta zaprezentowana na stronie internetowej emtek-opakowania.pl należy do producenta opakowań kartonowych. W jego asortymencie klienci znajdą wysokiej jakości produkty. Do ich wykonania została użyta 3- i 5-wastwowa tektura. Oferta firmy obejmuje etykiety samoprzylepne i kalki. Na klientów z Częstochowy i nie tylko czekają opakowania standardowe, wielkogabarytowe, a także fasonowe i e-commerce z nadrukiem.

Dostępne w ofercie duże kartony świetnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie pojawi się konieczność solidnego zabezpieczenia produktów na czas transportu. Charakteryzuje je wytrzymałość. Zostały tak zaprojektowane, aby było możliwe układanie kartonów jeden na drugim. Nadają się do przewożenia w nich m.in. sprzętów AGD i RTV, mebli, a nawet rowerów. Mogą po nie sięgnąć osoby, które planują przeprowadzkę. Będą one mogły umieścić w nich dobytek i bezpiecznie przetransportować go do nowego miejsca zamieszkania. Każdy, kto potrzebuje więcej informacji na temat oferty, może nawiązać kontakt z firmą.

Dodano: 2023-07-25Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

P.P.H.U. EMTEK

Strona: https://emtek-opakowania.pl/
Adres: Bojemskiego 10A
Kod pocztowy: 42-200
Miasto: Częstochowa
Tel: 668628379Oceń firmę (0 z 0 głosów)

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO

P.H. BAU-TEC

W hurtowni BAU-TEC znaleźć można wszystkie narzędzia niezbędne w każdym warsztacie. Na asortyment składają się przede wszystkim:

 

  • klucze warsztatowe,
  • szczypce i ściągacze,
  • urządzenia tapicerskie,
  • podnośniki,
  • prostowniki.

 

Wszystkie dostępne są w wielu różnych wariantach, które umożliwiają dopasowanie narzędzi do oczekiwań początkujących i doświadczonych mechaników. Hurtownia proponuje je w korzystnych cenach, dzięki którym dużo łatwiej dobrać odpowiednie wyposażenie miejsca pracy.

W żadnym warsztacie z pewnością nie może zabraknąć zestawów kluczy. BAU-TEC oferuje swoim klientom narzędzia marki HONITON, SILVER, JOBI i GEKO. Komplety umieszczone zostały w bardzo praktycznych do przenoszenia walizkach. Więcej podpowiedzi z przygotowaniem niezbędnika dla mechanika znaleźć można na stronie https://bau-tec.pl.

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

Większość pracowników korporacji doskonale radzi sobie z językiem, w którym prowadzona jest kooperacja z zagranicznymi firmami, jednak czasem, gdy na przykład taka osoba wyjeżdża za granicę na konferencję i ma przedstawić referat, potrzebuje kogoś doświadczonego, kto przeprowadzi weryfikację językową danego tekstu. Tłumaczenia specjalistyczne nie są łatwe, gdyż wymagają nie tylko szerokiej wiedzy językowej, ale także merytorycznej z dziedziny, której tłumaczenie dotyczy.

Biuro tłumaczeń ze strony spectlumacz.pl zatrudnia tłumaczy, którzy potrafią przełożyć każdy tekst na żądany język obcy, jak i z niego na język polski. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu każdy z nich jest specjalistą w więcej niż jednej dziedzinie, a pomocą służą im specjalistyczne programy translatorskie, które ułatwiają i przyspieszają pracę. Zanim klient podejmie decyzję o zamówieniu przekładu, każdy tekst jest bezpłatnie wyceniany, a cena nigdy się nie zmienia.

psychoterapeuta-slask.pl

Nietypowe zachowania związane z odżywaniem nigdy nie wróżą niczego dobrego. Jeśli zauważasz u kogoś bliskiego problemy z przyjmowaniem pokarmu lub drastyczny spadek wagi, to zwróć na to szczególną uwagę, bo może się okazać, że to poważne zaburzenie odżywania. Niestety, zwykle nie da się samemu poradzić z tą przypadłością i potrzebna jest pomoc specjalistów. Przeprowadzana przez nich terapia zaburzeń odżywiania w Katowicach jest w stanie sprawić, że tej uciążliwej przypadłości da się pozbyć. 

Na stronie psychoterapeuta-slask.pl przygotowane zostały szczegółowe informacje na temat takiej terapii. Skorzystaj z nich, żeby dowiedzieć się, jak możesz otrzymać wsparcie profesjonalistów w walce z zaburzeniem. A zaburzenia przecież trzeba się pozbyć, żeby nie  okazało się, że organizm zostanie nieodwracalnie zniszczony przez braki w odżywaniu.