Opis:

Ośrodek przyjmuje dzieci i dorosłych, którzy mają problemy z codziennym funkcjonowaniem bądź zmagają się z zaburzeniami psychicznymi. Każdy psycholog z Poznania, który tutaj pracuje, na bieżąco podwyższa swoje kwalifikacje w obrębie nurtu psychologicznego, w jakim pracuje. Dzięki temu może pacjentom zaoferować wszechstronną pomoc, patrząc na ich trudności natury psychicznej w wymiarze wieloaspektowym. 

Na witrynie renatagraduszynska.pl można przejrzeć całą ofertę i znaleźć dane kontaktowe niezbędne do zarejestrowania się na wizytę. Wizyta może mieć charakter jednorazowy bądź podjęta może zostać podczas konsultacji decyzja o podjęciu psychoterapii. Psycholodzy specjalizują się zarówno w terapii opartej na ogólnych zasadach, jak i w leczeniu osób zmagających się z nałogami. Terapia dotyczy wówczas leczenia uzależnienia od: 

  • alkoholu, 
  • narkotyków i innych substancji psychoaktywnych, 
  • hazardu, 
  • ryzykownych zachowań, 
  • komputera,
  • zakupoholizmu. 

Na początku zostaje spisany kontrakt pomiędzy terapeutą i pacjentem.

 

Dodano: 2022-05-27Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Gabinety specjalistyczne Renata Graduszyńska

Strona: https://renatagraduszynska.pl
Adres: Mateckiego 4
Kod pocztowy: 60-689
Miasto: Poznań
Tel: 782364366Oceń firmę (0 z 0 głosów)

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO

Tuczyńska TŁUMACZENIA

Elena Tuczyńska jest tłumaczem z języka rosyjskiego na polski i z polskiego na rosyjski. Tłumaczy zarówno teksty krótkie, jak i te składające się z kilkuset stronic. Przyjmuje zlecenia dotyczące różnych dziedzin, w tym handlu, produkcji, techniki, medycyny, budownictwa, turystyki, historii, lingwistyki i nie tylko. Klient z jej strony może liczyć na tłumaczenia uwierzytelnione. Bez względu na charakter treści przekładanej z rosyjskiego na polski i z polskiego na rosyjski, gotowe tłumaczenie jest zawsze wysokiej jakości, dlatego nie wymaga dodatkowej korekty lingwistycznej. Pani Tuczyńska oferuje również tłumaczenia ustne podczas spotkań biznesowych, konferencji, targów, delegacji, szkoleń. 

Chciałbyś zlecić Elenie Tuczyńskiej tłumaczenie tekstu z zakresu rosyjskiego? Skontaktuj się z nią telefonicznie lub za pośrednictwem poczty e-mail.

Premier Group

Zamiast ciągle zastanawiać się nad tym, jakiego rodzaju elementy promocyjne dla Twojej firmy wybrać i wciąż miotać się pomiędzy propozycjami, zdecyduj się wreszcie na taką, która rzeczywiście sprawdzi się najlepiej. Musi to być coś, co zapadnie w pamięci osób, które otrzymają taki gadżet, ale też coś praktycznego, z czego będą mogli na co dzień korzystać. 

Ciekawie sprawdzają się zawsze kubki promocyjne. Wystarczy nanieść na nie Twoje logo lub hasło reklamowe, żeby zyskać niepowtarzalny gadżet, z którego osoby, które go dostały, na pewno będą chciały korzystać przez długi czas. 

A czy wiesz, gdzie możesz takie rozwiązanie zamówić? Wejdź na stronę premiergroup.pl i tam zapoznaj się z możliwością zamówienia spersonalizowanych kubków, które już wkrótce mogą zostać dostarczone również i do Ciebie. 

Gabinet psychoterapii mgr Ewa Stasiewska

Zaburzenia natury psychologicznej to często efekt współczesnego tempa życia, problemów rodzinnych lub finansowych albo też po prostu różnych traumatycznych przeżyć. Osoby pogrążające się w swoich problemach, zdecydowanie powinny skorzystać ze wsparcia psychologicznego i wybrać się na skuteczną terapię. Ten gabinet psychoterapii z Poznania może takie wsparcie zapewnić i to na najwyższym możliwym poziomie.

O nowoczesnych metodach leczenia w tym miejscu, można już teraz dowiedzieć się więcej na stronie psycholog-poznan.info.pl. Placówka prowadzona jest przez bardzo doświadczoną osobę, Ewę Stasiewską, którą potrafi docierać do swoich pacjentów i tworzyć dla nich bardzo komfortowe warunki. Poprzez odpowiednio prowadzoną rozmowę, można odszukiwać przyczyny swoich załamań, na nowo się motywować do ich pokonywania i tym samym wrócić na dawne tory życiowe.