Opis:

Na stronie internetowej Novento.pl znajdują się informacje dotyczące firmy zajmującej się wynajmem nowoczesnego sprzętu medycznego do wentylacji mechanicznej. Z dostępnych w asortymencie urządzeń mogą z powodzeniem korzystać dorośli pacjenci oraz dzieci i młodzież. Doświadczona wypożyczalnia oferuje koncentrator tlenu w Katowicach oraz w wielu innych regionach Polski. Na witrynie www można sprawdzić szczegółową listę miejsc, w których specjaliści od lat prowadzą swoją działalność.

W ramach podpisanego kontraktu z NFZ firma współpracuje też z pacjentami potrzebującymi skutecznego leczenia respiratorem w domu, zapewniając im długoterminową opiekę obejmującą dostęp do wysokiej klasy sprzętu medycznego i wykwalifikowanej kadry medyków. Przedsiębiorstwo ma w swoim asortymencie również asystory kaszlu (koflatory), pulsoksymetry, rurki tracheotomijne, ssaki, maski, filtry oddechowe, obwody pacjenta oraz szereg innych niezbędnych w trakcie tlenoterapii urządzeń, akcesoriów i materiałów jednorazowych.

Dodano: 2021-11-10Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Novento Sp. z o.o. Sp. j.

Strona: https://novento.pl
Adres: Bastionowa 33
Kod pocztowy: 61-663
Miasto: Poznań
Tel: 531 419 147Oceń firmę (0 z 0 głosów)

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO

Tuczyńska TŁUMACZENIA

Elena Tuczyńska jest tłumaczem z języka rosyjskiego na polski i z polskiego na rosyjski. Tłumaczy zarówno teksty krótkie, jak i te składające się z kilkuset stronic. Przyjmuje zlecenia dotyczące różnych dziedzin, w tym handlu, produkcji, techniki, medycyny, budownictwa, turystyki, historii, lingwistyki i nie tylko. Klient z jej strony może liczyć na tłumaczenia uwierzytelnione. Bez względu na charakter treści przekładanej z rosyjskiego na polski i z polskiego na rosyjski, gotowe tłumaczenie jest zawsze wysokiej jakości, dlatego nie wymaga dodatkowej korekty lingwistycznej. Pani Tuczyńska oferuje również tłumaczenia ustne podczas spotkań biznesowych, konferencji, targów, delegacji, szkoleń. 

Chciałbyś zlecić Elenie Tuczyńskiej tłumaczenie tekstu z zakresu rosyjskiego? Skontaktuj się z nią telefonicznie lub za pośrednictwem poczty e-mail.

Premier Group

Zamiast ciągle zastanawiać się nad tym, jakiego rodzaju elementy promocyjne dla Twojej firmy wybrać i wciąż miotać się pomiędzy propozycjami, zdecyduj się wreszcie na taką, która rzeczywiście sprawdzi się najlepiej. Musi to być coś, co zapadnie w pamięci osób, które otrzymają taki gadżet, ale też coś praktycznego, z czego będą mogli na co dzień korzystać. 

Ciekawie sprawdzają się zawsze kubki promocyjne. Wystarczy nanieść na nie Twoje logo lub hasło reklamowe, żeby zyskać niepowtarzalny gadżet, z którego osoby, które go dostały, na pewno będą chciały korzystać przez długi czas. 

A czy wiesz, gdzie możesz takie rozwiązanie zamówić? Wejdź na stronę premiergroup.pl i tam zapoznaj się z możliwością zamówienia spersonalizowanych kubków, które już wkrótce mogą zostać dostarczone również i do Ciebie. 

Gabinet psychoterapii mgr Ewa Stasiewska

Zaburzenia natury psychologicznej to często efekt współczesnego tempa życia, problemów rodzinnych lub finansowych albo też po prostu różnych traumatycznych przeżyć. Osoby pogrążające się w swoich problemach, zdecydowanie powinny skorzystać ze wsparcia psychologicznego i wybrać się na skuteczną terapię. Ten gabinet psychoterapii z Poznania może takie wsparcie zapewnić i to na najwyższym możliwym poziomie.

O nowoczesnych metodach leczenia w tym miejscu, można już teraz dowiedzieć się więcej na stronie psycholog-poznan.info.pl. Placówka prowadzona jest przez bardzo doświadczoną osobę, Ewę Stasiewską, którą potrafi docierać do swoich pacjentów i tworzyć dla nich bardzo komfortowe warunki. Poprzez odpowiednio prowadzoną rozmowę, można odszukiwać przyczyny swoich załamań, na nowo się motywować do ich pokonywania i tym samym wrócić na dawne tory życiowe.