Opis:

W Centrum Psychoterapii Integralnej CPI przyjmują doświadczeni psychologowie, psychiatrzy i psychoterapeuci. Dzięki temu pacjenci zmagający się z kryzysami natury psychicznej mogą być pewne, że zajmie się nimi dobry psycholog w Poznaniu, podchodzący do ich przypadku indywidualnie. 

Na początku ekspert wsłucha się w historię pacjenta, a także podjęta zostanie decyzja co do dalszego leczenia. Jeśli zostanie wprowadzona terapia, spotkania będą odbywały się cyklicznie. Psychologowie mogą konsultować się również z psychiatrami, aby ustalić, czy pacjenci nie potrzebują leczenia farmakologicznego. 

Formy terapii, jakie są dostępne to:

  • psychoterapia indywidualna, 
  • psychoterapia par, 
  • terapia grupowa,
  • terapia rodzin. 

Na terenie placówki można również skorzystać z sesji coachingowych. To rozwiązanie proponowane klientom skoncentrowanym na rozwoju osobistym. 

Dodano: 2021-09-11Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

CPI Centrum Psychoterapii Integralnej

Strona: https://www.cpi.poznan.pl/
Adres: Wierzbięcice 18
Kod pocztowy: 61-568
Miasto: Poznań
Tel: 61 8202 746Oceń firmę (0 z 0 głosów)

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO

Tuczyńska TŁUMACZENIA

Elena Tuczyńska jest tłumaczem z języka rosyjskiego na polski i z polskiego na rosyjski. Tłumaczy zarówno teksty krótkie, jak i te składające się z kilkuset stronic. Przyjmuje zlecenia dotyczące różnych dziedzin, w tym handlu, produkcji, techniki, medycyny, budownictwa, turystyki, historii, lingwistyki i nie tylko. Klient z jej strony może liczyć na tłumaczenia uwierzytelnione. Bez względu na charakter treści przekładanej z rosyjskiego na polski i z polskiego na rosyjski, gotowe tłumaczenie jest zawsze wysokiej jakości, dlatego nie wymaga dodatkowej korekty lingwistycznej. Pani Tuczyńska oferuje również tłumaczenia ustne podczas spotkań biznesowych, konferencji, targów, delegacji, szkoleń. 

Chciałbyś zlecić Elenie Tuczyńskiej tłumaczenie tekstu z zakresu rosyjskiego? Skontaktuj się z nią telefonicznie lub za pośrednictwem poczty e-mail.

Premier Group

Zamiast ciągle zastanawiać się nad tym, jakiego rodzaju elementy promocyjne dla Twojej firmy wybrać i wciąż miotać się pomiędzy propozycjami, zdecyduj się wreszcie na taką, która rzeczywiście sprawdzi się najlepiej. Musi to być coś, co zapadnie w pamięci osób, które otrzymają taki gadżet, ale też coś praktycznego, z czego będą mogli na co dzień korzystać. 

Ciekawie sprawdzają się zawsze kubki promocyjne. Wystarczy nanieść na nie Twoje logo lub hasło reklamowe, żeby zyskać niepowtarzalny gadżet, z którego osoby, które go dostały, na pewno będą chciały korzystać przez długi czas. 

A czy wiesz, gdzie możesz takie rozwiązanie zamówić? Wejdź na stronę premiergroup.pl i tam zapoznaj się z możliwością zamówienia spersonalizowanych kubków, które już wkrótce mogą zostać dostarczone również i do Ciebie. 

Gabinet psychoterapii mgr Ewa Stasiewska

Zaburzenia natury psychologicznej to często efekt współczesnego tempa życia, problemów rodzinnych lub finansowych albo też po prostu różnych traumatycznych przeżyć. Osoby pogrążające się w swoich problemach, zdecydowanie powinny skorzystać ze wsparcia psychologicznego i wybrać się na skuteczną terapię. Ten gabinet psychoterapii z Poznania może takie wsparcie zapewnić i to na najwyższym możliwym poziomie.

O nowoczesnych metodach leczenia w tym miejscu, można już teraz dowiedzieć się więcej na stronie psycholog-poznan.info.pl. Placówka prowadzona jest przez bardzo doświadczoną osobę, Ewę Stasiewską, którą potrafi docierać do swoich pacjentów i tworzyć dla nich bardzo komfortowe warunki. Poprzez odpowiednio prowadzoną rozmowę, można odszukiwać przyczyny swoich załamań, na nowo się motywować do ich pokonywania i tym samym wrócić na dawne tory życiowe.