Opis:

Mająca kilkanaście biur w całym kraju Kancelaria Kanoniczna Dawid Niemczycki obsługuje oczywiście klientów ze stolicy. Reprezentuje ich przed sądami biskupimi, co w dużej mierze obejmuje proces kościelny o stwierdzenie nieważności małżeństwa w Warszawie. Prawnicy przekonują bowiem, że nie istnieje taki termin jak rozwód kościelny, a ich zadaniem, zamiast tego, jest udowodnić, że ślub już w momencie zawierania był z jakiegoś powodu nieważny.

Tak samo proces przed sądem biskupim wygląda nieco inaczej, a każda ze stron ma tylko jedną szansę na zaprezentowanie się - trzeba się więc dobrze do tego zdarzenia przygotować. Adwokat zrobi więc wszystko, by dobrze przedstawić racje swojego klienta i dowieść powodu, który świadczy o nieważności małżeństwa, przekonując do tego biskupów. Częstym powodem jest np. ukrywana przez partnera przed ślubem impotencja.

Dodano: 2021-06-23Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Dawid Niemczycki

Strona: https://kancelariakanoniczna.com.pl/
Adres: Jana Kasprowicza 119c
Kod pocztowy: 01-949
Miasto: Warszawa
Tel: +48 885 367 037Oceń firmę (0 z 0 głosów)

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO

Firma Usługowa „SASIN”

Jesteśmy firmą transportową do zadań specjalnych. Jeśli dla standardowego przewoźnika coś jest zbyt ciężkie, zbyt duże, zbyt nieforemne... Wystarczy zgłosić się do nas!

Oferujemy profesjonalny transport specjalny w korzystnych cenach. Nasi pracownicy obeznani są w analizie sytuacji i na podstawie krótkiego wywiadu są w stanie określić jak może wyglądać dany przewóz. Oczywiście konieczne będzie dobranie odpowiednich pojazdów. W naszym taborze posiadamy ciągniki i naczepy o wyjątkowej charakterystyce, które są wytrzymałe, bezpieczne i niezwykle pojemne. Więcej danych na stronie internetowej transportponadgabarytowy.com. W jednej z zakładek strony Firmy Usługowej "SASIN" można obejrzeć tabor i jego możliwości.

Pytania, wątpliwości? Czekamy na telefon i chętnie pomożemy w indywidualnych ustaleniach.

Macromedica Centrum Medyczne

Niezidentyfikowane bóle brzucha mogą mieć różne przyczyny. By móc je określić, warto wykonać USG jamy brzusznej. W Warszawie znaleźć można przychodnię, w której pacjenci mogą wykonać to badanie bez zbędnej zwłoki, a przecież kiedy chodzi o zdrowie, liczy się czas. Niestety w przychodniach publicznych nie zawsze można wykonać potrzebne badania bardzo szybko, więc skorzystanie z takich usług prywatnie może być doskonałym posunięciem.

Na rozwiązanie to warto zdecydować się tym bardziej, iż w przychodni Macromedica korzysta się z wysoko zaawansowanego sprzętu diagnostycznego. Nie każda przychodnia, zwłaszcza publiczna, może pochwalić się posiadaniem najnowocześniejszego aparatu do wykonywania badania ultrasonograficznego, badanie w tym miejscu jest więc bardzo dokładne i pozwala wykryć nawet niewielkie zmiany patologiczne.

Libido Rank

Poszukujesz preparatu na libido, jednak nie wiesz, który z dostępnych na rynku spełni twoje oczekiwania? Zależy ci na tym, by zażywany suplement był dobrze oceniany przez lekarzy, a jednocześnie zapewniał zadowalające efekty i rezultaty? Zajrzyj na stronę libido-rank.pl i zapoznaj się z rankingiem ukazującym preparaty na libido dla kobiet, a także suplementy na erekcję dla mężczyzn.

Zestawienie powstało po dokonaniu dokładnej analizy każdego preparatu. Suplementy zostały poddane ocenie specjalistów i lekarzy, a także użytkowników. Sformułowane opinie oraz wystawione oceny zostały uwzględnione przy tworzeniu rankingu produktów. Co więcej, w zestawieniu znalazły się także ogólne informacje o poszczególnych produktach, między innymi dotyczące składu czy dawkowania. W rankingu suplementów nie mogło zabraknąć takich produktów jak Viamea, Stimea Intense czy Penis Complete.