Opis:

Prowadzona przez branżowych ekspertów Kancelaria Prawno-Patentowa PORAJ zapewnia kompleksowe wsparcie dotyczące m.in. kwestii praw do tzw. własności intelektualnej. Uczulają oni na to, iż nawet z pozoru proste przeniesienie praw autorskich na inną osobę wymaga bardzo dobrze skonstruowanej umowy i taką właśnie usługę również oferują. Umowa musi być szczegółowa i skuteczna, tym bardziej iż prawa autorskie samoistnie wygasają dopiero po upływie 70 lat od śmierci autora.

Sporządzane przez kancelarię umowy charakteryzują się jasnym i kompletnym zawarciem wszystkich istotnych warunków i to bez nielubianych przez obie strony zapisów tzw. małym druczkiem. Doświadczenie ekspertów gwarantuje dopilnowanie aspektów dotyczących np. tego, czy przeniesiona zostaje całość praw, czy można dowolnie wykorzystywać utwór w każdym zakresie, czy można go modyfikować, czy trzeba każdorazowo wskazywać twórcę itp.

Dodano: 2021-03-19Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

PORAJ - Kancelaria Prawno-Patentowa

Strona: https://poraj.com/
Adres: J. Słowackiego 31/33
Kod pocztowy: 60-824
Miasto: Poznań
Tel: 61 843 21 00Oceń firmę (0 z 0 głosów)

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO

Tuczyńska TŁUMACZENIA

Elena Tuczyńska jest tłumaczem z języka rosyjskiego na polski i z polskiego na rosyjski. Tłumaczy zarówno teksty krótkie, jak i te składające się z kilkuset stronic. Przyjmuje zlecenia dotyczące różnych dziedzin, w tym handlu, produkcji, techniki, medycyny, budownictwa, turystyki, historii, lingwistyki i nie tylko. Klient z jej strony może liczyć na tłumaczenia uwierzytelnione. Bez względu na charakter treści przekładanej z rosyjskiego na polski i z polskiego na rosyjski, gotowe tłumaczenie jest zawsze wysokiej jakości, dlatego nie wymaga dodatkowej korekty lingwistycznej. Pani Tuczyńska oferuje również tłumaczenia ustne podczas spotkań biznesowych, konferencji, targów, delegacji, szkoleń. 

Chciałbyś zlecić Elenie Tuczyńskiej tłumaczenie tekstu z zakresu rosyjskiego? Skontaktuj się z nią telefonicznie lub za pośrednictwem poczty e-mail.

Premier Group

Zamiast ciągle zastanawiać się nad tym, jakiego rodzaju elementy promocyjne dla Twojej firmy wybrać i wciąż miotać się pomiędzy propozycjami, zdecyduj się wreszcie na taką, która rzeczywiście sprawdzi się najlepiej. Musi to być coś, co zapadnie w pamięci osób, które otrzymają taki gadżet, ale też coś praktycznego, z czego będą mogli na co dzień korzystać. 

Ciekawie sprawdzają się zawsze kubki promocyjne. Wystarczy nanieść na nie Twoje logo lub hasło reklamowe, żeby zyskać niepowtarzalny gadżet, z którego osoby, które go dostały, na pewno będą chciały korzystać przez długi czas. 

A czy wiesz, gdzie możesz takie rozwiązanie zamówić? Wejdź na stronę premiergroup.pl i tam zapoznaj się z możliwością zamówienia spersonalizowanych kubków, które już wkrótce mogą zostać dostarczone również i do Ciebie. 

Gabinet psychoterapii mgr Ewa Stasiewska

Zaburzenia natury psychologicznej to często efekt współczesnego tempa życia, problemów rodzinnych lub finansowych albo też po prostu różnych traumatycznych przeżyć. Osoby pogrążające się w swoich problemach, zdecydowanie powinny skorzystać ze wsparcia psychologicznego i wybrać się na skuteczną terapię. Ten gabinet psychoterapii z Poznania może takie wsparcie zapewnić i to na najwyższym możliwym poziomie.

O nowoczesnych metodach leczenia w tym miejscu, można już teraz dowiedzieć się więcej na stronie psycholog-poznan.info.pl. Placówka prowadzona jest przez bardzo doświadczoną osobę, Ewę Stasiewską, którą potrafi docierać do swoich pacjentów i tworzyć dla nich bardzo komfortowe warunki. Poprzez odpowiednio prowadzoną rozmowę, można odszukiwać przyczyny swoich załamań, na nowo się motywować do ich pokonywania i tym samym wrócić na dawne tory życiowe.