Opis:

Mężczyźni, którzy chcą sprawić radość swojej wybrance, mogą zdecydować się na ofertę znajdującą się w sklepie jubilerskim ACLARI Diamonds. Dostępna tu zawieszka serduszko to produkt, który wykonany jest w wysokiej jakości szlachetnego kruszcu. Klienci mogą zdecydować się na modele z białego lub żółtego złota. Wzory mogą być noszone zarówno na długich, jak i krótkich łańcuszkach. Pasują do sukienek, bluzek oraz swetrów.

Swój wyjątkowy blask zawdzięczają wykorzystaniu brylantów. Zdobione tymi kamieniami zawieszki są ponadczasową biżuterią, która zawsze wygląda doskonale. W ofercie dostępne są także wyjątkowe kolczyki oraz pierścionki, które bez problemu można dopasować do preferowanego przez kobietę stylu. Autentyczność kamieni szlachetnych potwierdzają dołączane do biżuterii certyfikaty, w których znajdują się informacje na temat diamentów.

Dodano: 2021-04-01Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

ACLARI DIAMONDS

Strona: https://aclari.pl
Adres: Adama Mickiewicza 9
Kod pocztowy: 10-550
Miasto: Olsztyn
Tel: 89 533 42 09Oceń firmę (0 z 0 głosów)

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO

Apteka GEMINI

Sieć aptek Gemini prowadzi swoje punkty stacjonarne w wielu miastach Polski. Dla przykładu w województwie warmińsko-mazurskim jest ich jedenaście. Jedna z aptek znajduje się w Ełku. Otwarta jest codziennie. W dni powszednie od godz. 8:00 do 20:00, w soboty od godz. 8:00-18:00, natomiast w niedziele jest do dyspozycji klientów od godz. 9:00 do 15:00. Jeśli produkt musi być pilnie nabyty, można zadzwonić i zapytać o jego dostępność, a nawet wstępnie zarezerwować.

Apteka posiada między innymi wiele produktów medycznych i leczniczych. Oprócz leków przepisywanych na receptę, a także leków OTC, czyli wydawanych bez recepty, suplementów diety, otrzymać można też wysokiej jakości dermokosmetyki.

Jest opcja dokonywania zamówień drogą elektroniczną. Apteka internetowa dostępna jest dla każdego bez względu na porę. Pracownicy dbają, aby produkty dostarczane były szybko do zamawiającego. Trzeba mieć jednak na uwadze to, że przez internet nie można nabyć leków wydawanych na receptę.

Spółdzielnia Inwalidów „POKÓJ”

Szeroki zakres świadczonych usług, wysoka jakość oferowanych artykułów, krótki czas realizacji zleceń, elastyczność, przystępne warunki współpracy. To tylko niektóre atuty, jakimi może pochwalić się Spółdzielnia Inwalidów „Pokój” z siedzibą w Rynie. Zakład zyskał nawet tytuł „Diamenty Forbesa”, przyznawany dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwom.

Warto w tym miejscu postawić pytanie: czym tak naprawdę zajmuje się wspomniana firma? To czołowy producent wiązek elektrycznych. W zakres opisywanej działalności wchodzi również obróbka przewodów (cięcie, lutowanie, cynowanie, etc.), a także usuwanie izolacji z kabli.

Spółdzielnia dysponuje wieloletnim doświadczeniem i bogatym zapleczem technicznym obejmującym szereg nowoczesnych urządzeń i sprzętów. Zdobyła już zaufanie wielu klientów w całym kraju.