Opis:

Firma YLM zajmuje się produkcją doskonałej jakości maszyn do gięcia drutu, profili, rur oraz innych urządzeń. W ofercie marki znaleźć można profesjonalne giętarki do prętów ze sterownikiem CNC. Sprzęt tego rodzaju został wyposażony w zaawansowane, specjalistyczne moduły i czujniki sterujące. Zastosowanie wspomnianych rozwiązań gwarantuje wysoką powtarzalność prac na każdej płaszczyźnie, a także proste i błyskawiczne formowanie nawet niestandardowych kształtów.

Dostępne urządzenia charakteryzują się ponadto niskimi kosztami eksploatacyjnymi ze względu na wysoką energooszczędność. Pozwalają na pracę z materiałami o średnicy od 2,5 do nawet 16 mm. Cechują się również precyzją oraz szybkością działania. Są wyposażone w moduły bębnowe, które umożliwiają automatyczny przesuw drutu. Firma oferuje je w bardzo atrakcyjnej cenie. Szeroki wybór produktów sprawia, że każdy klient znaleźć może w ofercie spółki wersję dla siebie. Specjaliści służą także fachową poradą i pomocą w wyborze najbardziej odpowiedniego modelu.

Dodano: 2020-04-04Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Ying Han Technology Sp. z o.o.

Strona: https://www.ylm.pl
Adres: Piwna 12
Kod pocztowy: 05-850
Miasto: Konotopa
Tel: 22 722 05 09Oceń firmę (0 z 0 głosów)

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO

Firma Usługowa „SASIN”

Jesteśmy firmą transportową do zadań specjalnych. Jeśli dla standardowego przewoźnika coś jest zbyt ciężkie, zbyt duże, zbyt nieforemne... Wystarczy zgłosić się do nas!

Oferujemy profesjonalny transport specjalny w korzystnych cenach. Nasi pracownicy obeznani są w analizie sytuacji i na podstawie krótkiego wywiadu są w stanie określić jak może wyglądać dany przewóz. Oczywiście konieczne będzie dobranie odpowiednich pojazdów. W naszym taborze posiadamy ciągniki i naczepy o wyjątkowej charakterystyce, które są wytrzymałe, bezpieczne i niezwykle pojemne. Więcej danych na stronie internetowej transportponadgabarytowy.com. W jednej z zakładek strony Firmy Usługowej "SASIN" można obejrzeć tabor i jego możliwości.

Pytania, wątpliwości? Czekamy na telefon i chętnie pomożemy w indywidualnych ustaleniach.

Macromedica Centrum Medyczne

Niezidentyfikowane bóle brzucha mogą mieć różne przyczyny. By móc je określić, warto wykonać USG jamy brzusznej. W Warszawie znaleźć można przychodnię, w której pacjenci mogą wykonać to badanie bez zbędnej zwłoki, a przecież kiedy chodzi o zdrowie, liczy się czas. Niestety w przychodniach publicznych nie zawsze można wykonać potrzebne badania bardzo szybko, więc skorzystanie z takich usług prywatnie może być doskonałym posunięciem.

Na rozwiązanie to warto zdecydować się tym bardziej, iż w przychodni Macromedica korzysta się z wysoko zaawansowanego sprzętu diagnostycznego. Nie każda przychodnia, zwłaszcza publiczna, może pochwalić się posiadaniem najnowocześniejszego aparatu do wykonywania badania ultrasonograficznego, badanie w tym miejscu jest więc bardzo dokładne i pozwala wykryć nawet niewielkie zmiany patologiczne.

Libido Rank

Poszukujesz preparatu na libido, jednak nie wiesz, który z dostępnych na rynku spełni twoje oczekiwania? Zależy ci na tym, by zażywany suplement był dobrze oceniany przez lekarzy, a jednocześnie zapewniał zadowalające efekty i rezultaty? Zajrzyj na stronę libido-rank.pl i zapoznaj się z rankingiem ukazującym preparaty na libido dla kobiet, a także suplementy na erekcję dla mężczyzn.

Zestawienie powstało po dokonaniu dokładnej analizy każdego preparatu. Suplementy zostały poddane ocenie specjalistów i lekarzy, a także użytkowników. Sformułowane opinie oraz wystawione oceny zostały uwzględnione przy tworzeniu rankingu produktów. Co więcej, w zestawieniu znalazły się także ogólne informacje o poszczególnych produktach, między innymi dotyczące składu czy dawkowania. W rankingu suplementów nie mogło zabraknąć takich produktów jak Viamea, Stimea Intense czy Penis Complete.