Opis:

Hurtownia Nycz oferuje dobrej klasy śruby oraz wiele innych wyrobów specjalistycznych. Jeśli interesują Cię narzędzia ręczne w Krakowie, to koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy, która dostępna jest na stronie internetowej. Narzędzia ręczne można podzielić na trzy podstawowe kategorie: motoryzacyjne, warsztatowe i budowlane. W asortymencie dostępne są wyłącznie sprawdzone urządzenia, które pochodzą od renomowanych dostawców krajowych i zagranicznych (Stanley, Stabila, Knipex, Sata oraz Topex).

W kategorii narzędzi ręcznych mieszczą się między innymi takie urządzenia jak: ściski stolarskie, wkrętarki, siekierki, młotki, imadła, szczypce, zszywacze ręczne oraz klucze nasadowe. Sprawdzają się doskonale wśród amatorów, jak i profesjonalistów. W asortymencie dostępne są również specjalistyczne przyrządy dla elektryków.

Dodano: 2020-03-10



Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Nycz Intertrade Sp. z o.o.

Strona: http://www.nycz.pl/
Adres: Płk. Dąbka 8C
Kod pocztowy: 30-732
Miasto: Kraków
Tel: +48 12 290 03 30



Oceń firmę (0 z 0 głosów)





ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO

toPROMO Advertising Group

Wielu producentów dość długo przygotowuje się do wyjazdu na targi, gdyż jest to doskonała okazja do zaprezentowania firmy i produktu. Nie wszyscy jednak wiedzą, jak powinno wyglądać ich stoisko promocyjne, aby przyciągnęło jak największą rzeszę zainteresowanych. Z pewnością takie stoisko doskonale potrafi wykreować firma z linku topromo.pl dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w tej branży. 

Budując takie stoisko, warto wziąć pod uwagę także fakt, że sporo osób może być zainteresowanych rozmaitymi atrakcjami, technikami audiowizualnymi, bądź pokazami artystycznymi. Szyld z logo producenta zawieszone nad stoiskiem i widoczne z daleka również może być elementem przyciągającym. 

W zależności od rodzaju działalności producent stoisk zbuduje je albo bardziej otwarte, w którym możliwy będzie ściślejszy kontakt z klientem, albo zamknięte, gdzie klient będzie z drugiej strony kontuaru. Firma zajmuje się także budową wielorazowych stoisk modułowych.

DetoksVIP

Wygraj walkę z nałogiem! Zacznij leczenie od bezpiecznego detoksu, korzystając z profesjonalnej pomocy jednego z wielu specjalistycznych, prywatnych ośrodków odwykowych działających na terenie całej Polski. Detoksykacja narkotykowa w Krakowie, realizowana w prywatnej placówce DetoksVip to gwarancja bezpiecznego odtrucia organizmu z toksyn i pozostałości narkotyków, jakie zalegają w organizmie uzależnionej osoby.

W ośrodku leczy się z uzależniania od narkotyków miękkich i twardych, niezależnie od tego, jak długo się je zażywało. Każdy może wyjść z nałogu, trzeba tylko zrobić pierwszy krok i zacząć leczenie od oczyszczenia swojego organizmu z  trucizny, która go wyniszcza. Po okresie odtrucia i ustabilizowania organizmu, przywrócenia pacjenta do stanu równowagi, ma on możliwość kontynuowania leczenia, czy to w formie terapii indywidualnej, czy też terapii grupowej.

Ledcity.pl

Duże, nieprzeciętnej jakości ekrany LED mobilne najlepiej sprawdzają się podczas dużych wydarzeń plenerowych, takich jak koncerty na świeżym powietrzu, wydarzenia sportowe czy handlowe. Są doskonałym narzędziem do szybkiego i niezawodnego przekazu multimedialnego z różnych miejsc. Umieszczone na specjalnie do tego celu zaprojektowanej przyczepie mogą być nie tylko szybko przemieszczane z miejsca na miejsce, ale także wysunięte na wysokość 6 metrów przy pomocy podnośnika hydraulicznego. W razie przerwy w dostawie prądu urządzenie natychmiast przejdzie na korzystanie z energii własnego aparatu prądotwórczego.

Profesjonalny ekran można wynająć na stronie ledcity.pl wraz z doświadczoną kadrą, która zajmie się szybkim podłączeniem, jak i późniejszą obsługą multimedialną. Technologia LED sprawia, że nawet w bardzo słoneczny dzień przekazywany obraz jest nieprzeciętnej jakości. Telebimom mobilnym nie straszny jest ani deszcz, ani upał.