Opis:

Jest wiele firm, które oferują serwis i naprawę wag przemysłowych. Problem tylko, jaką firmę wybrać? Firma TENSO-WAG świadczy szeroko pojęte usługi legalizacji i wzorcowania wag. Choć jej siedziba znajduje się w kujawsko-pomorskim, obsługuje ona klientów z całej Polski. W ofercie jest też naprawa wag kolejowych. Klienci z Wielkopolski również chętnie korzystają z usług firmy. Jest ona bowiem rzetelna i wciąż się rozwija.

Zauważając usterkę wagi, najlepiej od razu zgłosić to firmie, która dokona diagnostyki, a następnie dokona naprawy. Dla pracowników firmy nie ma takiej wagi, z którą by sobie nie poradzili. Ni wolno samemu podejmować się usuwania usterek. Usterki wag na gwarancji usuwane są bezpłatnie. W przeciwnym wypadku klient ponosi wszelkie koszty. Firma naprawia sprzęt pomiarowy wszystkich uznanych producentów, np. Tamtron, Kalisto czy Uniwag. Naprawa i serwis urządzeń przebiegają szybko i sprawnie.

Dodano: 2020-03-01Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

TENSO-WAG

Strona: https://www.tensowag.pl/
Adres: Chlebowa 105
Kod pocztowy: 86-005
Miasto: Białe Błota
Tel: 534 777 534Oceń firmę (0 z 0 głosów)

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO

PROD-MASZ Sklep Zaginarki

Jeśli lubisz ułatwiać sobie pracę i osiągać coraz więcej, potrzebne są Ci dobre narzędzia budowlane. Możesz je znaleźć w sklepie Prod-Masz!

Szybko przekonasz się, że dobry producent zaginarek jest w stanie zagwarantować Ci:

  • dobrej jakości sprzęty, które sprawdzają się przez wiele lat intensywnego użytkowania w różnych warunkach,
  • korzystne ceny, dzięki którym inwestycje szybciej się zwracają i są bardziej realistyczne nawet dla początkujących firm,
  • pomoc doświadczonych doradców i pracowników, którzy doskonale znają się na parametrach produktów.

Na stronie internetowej pod adresem sklepzaginarki.net znajduje się więcej informacji. W sklepie producenta dostępne są nie tylko zaginarki, ale także inne sprzęty, na przykład gilotyny ręczne, maszyny hydrauliczne, żłobiarki i dogniatarki. Zamówienia są szybko realizowane.

Auto Serwis Kwiatowa

Przygotowując auto do okresu letniego trzeba pamiętać o wielu aspektach. To nie tylko wymiana opon na letnie, ale też odpowiednia konserwacja klimatyzacji. Dzięki temu będzie z niej można korzystać bez żadnych przeszkód. Przede wszystkim, żeby cały układ działał, potrzebne będzie okresowe uzupełnianie klimatyzacji samochodowej w Toruniu wykonywane przez odpowiednich specjalistów. Dawka czynnika chłodniczego sprawi, że wewnątrz samochodu znów będzie panowała odpowiednia temperatura. 

Na stronie mechanikakwiatowa.pl przygotowana została oferta jednego z serwisów, do którego warto się udać. Dzięki pomocy profesjonalistów Twoje auto znów będzie spisywać się doskonale. Poruszanie się nim nawet podczas największych upałów nie będzie stanowiło żadnego problemu, bo dobrze konserwowana klimatyzacja znacznie Ci pomoże. 

Autokasacja U Jacka

W czasach, kiedy coraz więcej osób ma swoje wymarzone cztery kółka, wydawać by się mogło, że znalezienie dobrego warsztatu samochodowego, nie powinno stanowić problemu. Tymczasem jednak wielu kierowców przyznaje, że ma z tym problem. Ty też? Jeśli tak, to na pewno warto, abyś odwiedził renomowany warsztat samochodowy, znajdujący się na ulicy Al. Danilewicz Zielińskiej 6A w Aleksandrowie Kujawskim. Mechanik z tego warsztatu to bardzo doświadczony fachowiec, który zajmie się Twoim autem kompleksowo. Warsztat świadczy różne usługi, takie jak:

  • szeroko rozumiane naprawy samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych
  • przeglądy okresowe
  • wulkanizacja
  • serwis klimatyzacji
  • wymiana ogumienia.

Na stronie internetowej firmy auta-skup.com dowiesz się więcej o ofercie firmy, będziesz miał też okazję dowiedzieć się, że firma przez blisko 20 lat działalności zezłomowała już 21 384 pojazdy. Obecnie firma liczy około 40 pracowników.