Opis:

Jeżeli data w kalendarzu świadczy o tym, że do lata jeszcze daleko, warto pomyśleć o wizycie w BeautyHouse. Ten bydgoski salon oferuje opalanie natryskowe. Już jedna wizyta w nim wystarczy, aby móc cieszyć się piękną skórą w kolorze brązowym. Zabieg trwa około 20 minut. Gwarantuje on uzyskanie ładnej, równomiernej opalenizny bez plam. Dzięki niemu można przypomnieć sobie o minionych wakacjach nad morzem. Jest on polecany osobom, które mają jasną karnację, bielactwo lub zaakcentowane pajączki. Płyn używany podczas wykonywania go jest bezpieczny dla zdrowia.

Opalenizna utrzymuje się od 7 do 14 dni. Osoby, które chcą uzyskać ładny koloryt skóry przed imprezą, powinny zdecydować się na zabieg 2 dni przed wydarzeniem. Przed bardzo ważną uroczystością (typu wesele) można wybrać się na próbne opalanie.

Dodano: 2020-02-17Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Beauty House

Strona: https://beautyhouse.bydgoszcz.pl/
Adres: Bydgoskich Olimpijczyków 7
Kod pocztowy: 85-796
Miasto: Bydgoszcz
Tel: 729 888 886Oceń firmę (0 z 0 głosów)

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO

PROD-MASZ Sklep Zaginarki

Jeśli lubisz ułatwiać sobie pracę i osiągać coraz więcej, potrzebne są Ci dobre narzędzia budowlane. Możesz je znaleźć w sklepie Prod-Masz!

Szybko przekonasz się, że dobry producent zaginarek jest w stanie zagwarantować Ci:

  • dobrej jakości sprzęty, które sprawdzają się przez wiele lat intensywnego użytkowania w różnych warunkach,
  • korzystne ceny, dzięki którym inwestycje szybciej się zwracają i są bardziej realistyczne nawet dla początkujących firm,
  • pomoc doświadczonych doradców i pracowników, którzy doskonale znają się na parametrach produktów.

Na stronie internetowej pod adresem sklepzaginarki.net znajduje się więcej informacji. W sklepie producenta dostępne są nie tylko zaginarki, ale także inne sprzęty, na przykład gilotyny ręczne, maszyny hydrauliczne, żłobiarki i dogniatarki. Zamówienia są szybko realizowane.

Autokasacja U Jacka

W czasach, kiedy coraz więcej osób ma swoje wymarzone cztery kółka, wydawać by się mogło, że znalezienie dobrego warsztatu samochodowego, nie powinno stanowić problemu. Tymczasem jednak wielu kierowców przyznaje, że ma z tym problem. Ty też? Jeśli tak, to na pewno warto, abyś odwiedził renomowany warsztat samochodowy, znajdujący się na ulicy Al. Danilewicz Zielińskiej 6A w Aleksandrowie Kujawskim. Mechanik z tego warsztatu to bardzo doświadczony fachowiec, który zajmie się Twoim autem kompleksowo. Warsztat świadczy różne usługi, takie jak:

  • szeroko rozumiane naprawy samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych
  • przeglądy okresowe
  • wulkanizacja
  • serwis klimatyzacji
  • wymiana ogumienia.

Na stronie internetowej firmy auta-skup.com dowiesz się więcej o ofercie firmy, będziesz miał też okazję dowiedzieć się, że firma przez blisko 20 lat działalności zezłomowała już 21 384 pojazdy. Obecnie firma liczy około 40 pracowników.

TENSO-WAG

Jest wiele firm, które oferują serwis i naprawę wag przemysłowych. Problem tylko, jaką firmę wybrać? Firma TENSO-WAG świadczy szeroko pojęte usługi legalizacji i wzorcowania wag. Choć jej siedziba znajduje się w kujawsko-pomorskim, obsługuje ona klientów z całej Polski. W ofercie jest też naprawa wag kolejowych. Klienci z Wielkopolski również chętnie korzystają z usług firmy. Jest ona bowiem rzetelna i wciąż się rozwija.

Zauważając usterkę wagi, najlepiej od razu zgłosić to firmie, która dokona diagnostyki, a następnie dokona naprawy. Dla pracowników firmy nie ma takiej wagi, z którą by sobie nie poradzili. Ni wolno samemu podejmować się usuwania usterek. Usterki wag na gwarancji usuwane są bezpłatnie. W przeciwnym wypadku klient ponosi wszelkie koszty. Firma naprawia sprzęt pomiarowy wszystkich uznanych producentów, np. Tamtron, Kalisto czy Uniwag. Naprawa i serwis urządzeń przebiegają szybko i sprawnie.