Opis:

Kiedy w 1899 roku bracia Louis, Marcel i Fernand Renault zakładali swoje motoryzacyjne przedsiębiorstwo, mimo śmiałych planów zapewne się nie spodziewali, że ponad 100 lat później ich nazwisko stanie się wręcz synonimem francuskiego przemysłu samochodowego. Takie modele jak Megane czy Clio od lat są bardzo popularne na polskich drogach.

Pomimo wielu powszechnie znanych walorów również francuskie auta bywają awaryjne i zawodne. Jest to oznaka problemów z konkretnymi podzespołami, które niezwłocznie należy wymienić na działające. Ogromnym wsparciem dla klientów jest w tym zakresie sklep internetowy eurofrance.pl, w którego asortymencie znajdują się między innymi części samochodowe do aut Renault.

Niezależnie od tego, czy chodzi o niepozorny sterownik, komplet kół, czy skrzynię biegów, warto dokładnie zapoznać się z opisem produktu i zamówić go w korzystnej cenie. Na każdą część jest przyznawana gwarancja rozruchowa. Jeśli potrzebnego elementu nie ma w zasobach sklepu, można się skontaktować z doświadczonym i pomocnym zespołem w sprawie sprowadzenia go.

Dodano: 2019-11-16Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

EuroFrance

Strona: https://www.eurofrance.pl/
Adres: Ks.Brzóski 127
Kod pocztowy: 43-305
Miasto: Bielsko-Biała
Tel: +48 33 506 50 70Oceń firmę (0 z 0 głosów)

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO

P.H. BAU-TEC

W hurtowni BAU-TEC znaleźć można wszystkie narzędzia niezbędne w każdym warsztacie. Na asortyment składają się przede wszystkim:

 

  • klucze warsztatowe,
  • szczypce i ściągacze,
  • urządzenia tapicerskie,
  • podnośniki,
  • prostowniki.

 

Wszystkie dostępne są w wielu różnych wariantach, które umożliwiają dopasowanie narzędzi do oczekiwań początkujących i doświadczonych mechaników. Hurtownia proponuje je w korzystnych cenach, dzięki którym dużo łatwiej dobrać odpowiednie wyposażenie miejsca pracy.

W żadnym warsztacie z pewnością nie może zabraknąć zestawów kluczy. BAU-TEC oferuje swoim klientom narzędzia marki HONITON, SILVER, JOBI i GEKO. Komplety umieszczone zostały w bardzo praktycznych do przenoszenia walizkach. Więcej podpowiedzi z przygotowaniem niezbędnika dla mechanika znaleźć można na stronie https://bau-tec.pl.

psychoterapeuta-slask.pl

Nietypowe zachowania związane z odżywaniem nigdy nie wróżą niczego dobrego. Jeśli zauważasz u kogoś bliskiego problemy z przyjmowaniem pokarmu lub drastyczny spadek wagi, to zwróć na to szczególną uwagę, bo może się okazać, że to poważne zaburzenie odżywania. Niestety, zwykle nie da się samemu poradzić z tą przypadłością i potrzebna jest pomoc specjalistów. Przeprowadzana przez nich terapia zaburzeń odżywiania w Katowicach jest w stanie sprawić, że tej uciążliwej przypadłości da się pozbyć. 

Na stronie psychoterapeuta-slask.pl przygotowane zostały szczegółowe informacje na temat takiej terapii. Skorzystaj z nich, żeby dowiedzieć się, jak możesz otrzymać wsparcie profesjonalistów w walce z zaburzeniem. A zaburzenia przecież trzeba się pozbyć, żeby nie  okazało się, że organizm zostanie nieodwracalnie zniszczony przez braki w odżywaniu. 

Dawid Pikuła Cartrans

Dla klientów, których samochód uległ na tyle poważnej awarii iż niezbędna będzie laweta w Bytomiu i okolicach pomóc może firma Dawid Pikuła Cartrans. Specjalizuje się ona w przewożeniu uszkodzonych aut do najbliższego serwisu samochodowego bądź na podany przez kierowcę adres. Z uwagi na posiadany specjalistyczny sprzęt możliwy jest przewóz nie tylko samochodów osobowych, ale także tych większych gabarytowo. Skutecznie, a przede wszystkim bezpiecznie przewieźć można także sprzęt budowlany, maszyny rolnicze, drewno, a nawet lekkie wózki widłowe.

Pomoc drogowa, jaką świadczy ta właśnie firma dostępna jest praktycznie bez przerwy - działa bowiem siedem dni w tygodniu, przez całą dobę. Serdecznie zapraszamy do zajrzenia na domenę internetową slask-laweta.pl, gdzie dostępne są wszelkie istotne dla zainteresowanego informacje.