Opis:

Mówi się, że nikt nie zna dnia ani godziny i trudno nie przyznać, że to powiedzenie kryje w sobie głęboką prawdę o życiu i śmieci. Odejścia z tego świata bywają następstwem poważnych chorób czy zaawansowanego wieku, ale też ogromną, bolesną niespodzianką, bo nic nie zapowiada tragedii, która ma nastąpić.

Warto być przygotowanym na każdą ewentualność i jak najszybciej rozważyć sprawę dziedziczenia w przypadku śmierci. Dlaczego? Ponieważ w walce o spadek dochodzi czasem do rozpadów rodzin czy konfliktów osobistych o nieodwracalnych skutkach. Poza tym lepiej odejść ze świadomością, że uporządkowało się tak istotną sprawę. Choćby dla formalnej wygody dzieci, wnuków czy innych bliskich osób.

Notariusze w Stęszewie reprezentujący kancelaria-mosina.pl są osobami uprawnionymi do pomocy w sporządzeniu prawidłowo sformatowanego testamentu, specjalizują się także w doradztwie. To oczywiście nie wszystkie usługi dostępne na wspomnianej wcześniej stronie internetowej.

Dodano: 2019-11-04Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

KANCELARIA NOTARIALNA HANNA JAWORSKA MARTA POTURALSKA SPÓŁKA CYWILNA

Strona: https://kancelaria-mosina.pl/
Adres: Poznańska 2
Kod pocztowy: 62-050
Miasto: Mosina
Tel: 0048604133921Oceń firmę (5 z 1 głosów)

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO

Tuczyńska TŁUMACZENIA

Elena Tuczyńska jest tłumaczem z języka rosyjskiego na polski i z polskiego na rosyjski. Tłumaczy zarówno teksty krótkie, jak i te składające się z kilkuset stronic. Przyjmuje zlecenia dotyczące różnych dziedzin, w tym handlu, produkcji, techniki, medycyny, budownictwa, turystyki, historii, lingwistyki i nie tylko. Klient z jej strony może liczyć na tłumaczenia uwierzytelnione. Bez względu na charakter treści przekładanej z rosyjskiego na polski i z polskiego na rosyjski, gotowe tłumaczenie jest zawsze wysokiej jakości, dlatego nie wymaga dodatkowej korekty lingwistycznej. Pani Tuczyńska oferuje również tłumaczenia ustne podczas spotkań biznesowych, konferencji, targów, delegacji, szkoleń. 

Chciałbyś zlecić Elenie Tuczyńskiej tłumaczenie tekstu z zakresu rosyjskiego? Skontaktuj się z nią telefonicznie lub za pośrednictwem poczty e-mail.

Premier Group

Zamiast ciągle zastanawiać się nad tym, jakiego rodzaju elementy promocyjne dla Twojej firmy wybrać i wciąż miotać się pomiędzy propozycjami, zdecyduj się wreszcie na taką, która rzeczywiście sprawdzi się najlepiej. Musi to być coś, co zapadnie w pamięci osób, które otrzymają taki gadżet, ale też coś praktycznego, z czego będą mogli na co dzień korzystać. 

Ciekawie sprawdzają się zawsze kubki promocyjne. Wystarczy nanieść na nie Twoje logo lub hasło reklamowe, żeby zyskać niepowtarzalny gadżet, z którego osoby, które go dostały, na pewno będą chciały korzystać przez długi czas. 

A czy wiesz, gdzie możesz takie rozwiązanie zamówić? Wejdź na stronę premiergroup.pl i tam zapoznaj się z możliwością zamówienia spersonalizowanych kubków, które już wkrótce mogą zostać dostarczone również i do Ciebie. 

Gabinet psychoterapii mgr Ewa Stasiewska

Zaburzenia natury psychologicznej to często efekt współczesnego tempa życia, problemów rodzinnych lub finansowych albo też po prostu różnych traumatycznych przeżyć. Osoby pogrążające się w swoich problemach, zdecydowanie powinny skorzystać ze wsparcia psychologicznego i wybrać się na skuteczną terapię. Ten gabinet psychoterapii z Poznania może takie wsparcie zapewnić i to na najwyższym możliwym poziomie.

O nowoczesnych metodach leczenia w tym miejscu, można już teraz dowiedzieć się więcej na stronie psycholog-poznan.info.pl. Placówka prowadzona jest przez bardzo doświadczoną osobę, Ewę Stasiewską, którą potrafi docierać do swoich pacjentów i tworzyć dla nich bardzo komfortowe warunki. Poprzez odpowiednio prowadzoną rozmowę, można odszukiwać przyczyny swoich załamań, na nowo się motywować do ich pokonywania i tym samym wrócić na dawne tory życiowe.