Lubelskie

Wąsowska Małgorzata - Usługi Transportowe

Każdy bus z Lublina do Niemiec wyposażony jest w szybkie połączenie Wi-Fi, które pozwala na zagospodarowanie wolnego czasu podczas podróży. Samochody na wyposażeniu floty Busy Wąsowski to Mercedesy- uważane za jedne z niezawodnych i solidnych samochodów na rynku produkcyjnym. W busach zamontowane są liczne udogodnienia, urządzenia, dzięki którym jazda jest przyjemniejsza i bezpieczniejsza.

Rejestracji miejsca dokonuje się w dwóch krokach- dzwoniąc pod numer telefonu i rezerwują miejsce w dogodnym dla Państwa terminie. Terminy wyjazdów, szczegóły dotyczące trasy, jak i wiele innych ważnych informacji znajdują się na oficjalnej stronie internetowej przewoźnika. Do dyspozycji każdej zainteresowanej osoby została oddana infolinia, na którą można telefonować w razie jakichkolwiek pytań. Zapraszamy już dziś!

Egeria Sp.z o.o.

Pielgrzymki stanowią jedne z najbardziej inspirujących i napawających ludzi energią wyjazdów. To właśnie podczas pielgrzymek, uczestnicy wyjazdu mają szansę na przemyślenia, oddają się zadumie i umacniają swoją wiarę, jednocześnie zwiedzając przepiękne zabytki i urokliwe miejsca. 

Fakt ten dostrzegło biuro egeria.lublin.pl, które od lat zajmuje się organizacją różnorodnych pielgrzymek do odległych części świata. Wśród tych najpopularniejszych z pewnością jest pielgrzymka do Francji - w 2019 zyskujesz możliwość udania się wraz z innymi pielgrzymami do Lourdes, La Salette, Prowansji, a także na wyjazd obejmujący sanktuaria Europy - Francji, Hiszpanii, Portugalii. Zajrzyj na stronę biura, aby dowiedzieć się więcej o danych wyjazdach lub skontaktuj się bezpośrednio z pracownikami, aby dopisać się do listy pielgrzymów!

Grego Bus Grzegorz Góral

Firma przewozowa gregobus.pl, nastawiona jest na świadczenie usług, na możliwie najwyższym poziomie. Przewoźnikowi mocno zależy na tym, aby jego klienci byli zadowoleni z tego, co otrzymują, a co za tym idzie, aby chętnie korzystali ponownie z tego, co jest im proponowane.

Wśród tego, co usługodawca może zaoferować swym pasażerom, są, na przykład, busy do Holandii, ruszające z województwa mazowieckiego. Oprócz tej lokalizacji, busy wyruszają także z następujących obszarów:

  • łódzkie
  • małopolskie
  • lubelskie
  • świętokrzyskie
  • podkarpackie
  • wielkopolskie
  • dolnośląskie
  • opolskie
  • śląskie
  • lubuskie

Aby wybrać konkretną destynację i poznać jej szczegóły, należy, najlepiej, zapoznać się z regulaminem, zamieszczonym na stronie internetowej firmy. Gdyby, pomimo tego, pojawiły się dalsze wątpliwości, można, bez przeszkód, telefonować bezpośrednio do pracowników firmy.