Opis:

Różnego typu poradami prawnymi, obsługą prawną oraz wydawaniem opinii prawnych zajmuje się adwokat, oraz radca prawny. Z usług prawnika skorzystać może każda osoba prywatna oraz firma.

Kancelaria Radcy Prawnego Marek Tylewski posiada szeroką ofertę porad i pomocy prawnej. Kancelaria działa na terenie Leszna.

Zakres oferowanych usług dotyczy, między innymi spraw z zakresu prawa cywilnego, takich jak wnioski o upadłość konsumencką, roszczenia wynikające z podpisanych przez daną osobę umów. Co więcej, istnieje możliwość konsultacji w zakresie prawa majątkowego czy prawa rzeczowego.

Kancelaria podejmuje się również prowadzenia spraw z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, takich jak rozwód, w tym również stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego, czy spraw dotyczących władzy rodzicielskiej, kontaktów z dziećmi oraz alimentów. Ponadto istnieje możliwość skorzystania z usług świadczonych z zakresu prawa administracyjnego.

Dodano: 2019-04-14Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Kancelaria Radcy Prawnego - Marek Tylewski

Strona: http://tylewski.pl/
Adres: Bolesława Chrobrego 12
Kod pocztowy: 64-100
Miasto: Leszno
Tel: 605 272 289Oceń firmę (0 z 0 głosów)

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO

Tuczyńska TŁUMACZENIA

Elena Tuczyńska jest tłumaczem z języka rosyjskiego na polski i z polskiego na rosyjski. Tłumaczy zarówno teksty krótkie, jak i te składające się z kilkuset stronic. Przyjmuje zlecenia dotyczące różnych dziedzin, w tym handlu, produkcji, techniki, medycyny, budownictwa, turystyki, historii, lingwistyki i nie tylko. Klient z jej strony może liczyć na tłumaczenia uwierzytelnione. Bez względu na charakter treści przekładanej z rosyjskiego na polski i z polskiego na rosyjski, gotowe tłumaczenie jest zawsze wysokiej jakości, dlatego nie wymaga dodatkowej korekty lingwistycznej. Pani Tuczyńska oferuje również tłumaczenia ustne podczas spotkań biznesowych, konferencji, targów, delegacji, szkoleń. 

Chciałbyś zlecić Elenie Tuczyńskiej tłumaczenie tekstu z zakresu rosyjskiego? Skontaktuj się z nią telefonicznie lub za pośrednictwem poczty e-mail.

TIP-TOPOL Sp. z o.o.

Bez dobrego podnośnika trudno wyobrazić sobie pracę w warsztacie samochodowym. Jeśli zależy Ci na bezpiecznej i komfortowej naprawie pojazdów, sprawdź ofertę internetowego sklepu TIP-TOPOL.

Znajdziesz w nim między innymi wysokiej jakości podnośnik hydrauliczny. Charakterystykę, parametry i cenę produktu można swobodnie dopasować do swoich preferencji. Przekrój możliwości dostępny jest na stronie internetowej pod adresem sklep.tiptopol.pl. Co ważne, każdy podnośnik zakupiony w tym sklepie jest bardzo wytrzymały i nie sprawia problemów w nawet intensywnej eksploatacji. Do wyboru są także podnośniki dwukolumnowe i nożycowe.

W ofercie sklepu dostępne są również innego rodzaju sprzęty i akcesoria, takie jak prasy hydrauliczne, czujniki ciśnienia, pasty do mycia rąk i dozowniki do past. Każdy warsztat znajdzie tam coś dla siebie.

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

Przy pracy w warsztatach stolarskich czy obróbce drewna warto sięgać po akcesoria oraz narzędzia przyspieszające i ułatwiające wykonywanie zadań. Dlatego tak dużą popularnością cieszy się papier ścierny na gąbce, który zamówić można na stronie internetowej sklepu meblopol24.pl.

Jest to połączenie tak dobrze wszystkim znanego papieru ściernego z elastyczną gąbką. Produkt nadaje się do szlifowania zarówno na sucho, jak i na mokro. Wysoki poziom wytrzymałości gwarantuje stworzenie materiału z czerwonego tlenek glinu nanoszonego na powierzchnię metodą spiekania. 

Tym, co odróżnia ten produkt jest zdecydowanie dłuższa żywotność - można nim pracować nawet do pięciu razy dłużej niż tradycyjnymi materiałami do szlifowania. Dzięki temu nie tylko zmniejsza się nakład pracy, ale i zwiększa jej efektywność.