Opis:

Firma przewozowa gregobus.pl, nastawiona jest na świadczenie usług, na możliwie najwyższym poziomie. Przewoźnikowi mocno zależy na tym, aby jego klienci byli zadowoleni z tego, co otrzymują, a co za tym idzie, aby chętnie korzystali ponownie z tego, co jest im proponowane.

Wśród tego, co usługodawca może zaoferować swym pasażerom, są, na przykład, busy do Holandii, ruszające z województwa mazowieckiego. Oprócz tej lokalizacji, busy wyruszają także z następujących obszarów:

  • łódzkie
  • małopolskie
  • lubelskie
  • świętokrzyskie
  • podkarpackie
  • wielkopolskie
  • dolnośląskie
  • opolskie
  • śląskie
  • lubuskie

Aby wybrać konkretną destynację i poznać jej szczegóły, należy, najlepiej, zapoznać się z regulaminem, zamieszczonym na stronie internetowej firmy. Gdyby, pomimo tego, pojawiły się dalsze wątpliwości, można, bez przeszkód, telefonować bezpośrednio do pracowników firmy.

Dodano: 2019-03-28Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Grego Bus Grzegorz Góral

Strona: https://gregobus.pl/
Adres: Oratoryjna 3
Kod pocztowy: 20-881
Miasto: Lublin
Tel: 575 904 104Oceń firmę (0 z 0 głosów)

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO

Wąsowska Małgorzata - Usługi Transportowe

Każdy bus z Lublina do Niemiec wyposażony jest w szybkie połączenie Wi-Fi, które pozwala na zagospodarowanie wolnego czasu podczas podróży. Samochody na wyposażeniu floty Busy Wąsowski to Mercedesy- uważane za jedne z niezawodnych i solidnych samochodów na rynku produkcyjnym. W busach zamontowane są liczne udogodnienia, urządzenia, dzięki którym jazda jest przyjemniejsza i bezpieczniejsza.

Rejestracji miejsca dokonuje się w dwóch krokach- dzwoniąc pod numer telefonu i rezerwują miejsce w dogodnym dla Państwa terminie. Terminy wyjazdów, szczegóły dotyczące trasy, jak i wiele innych ważnych informacji znajdują się na oficjalnej stronie internetowej przewoźnika. Do dyspozycji każdej zainteresowanej osoby została oddana infolinia, na którą można telefonować w razie jakichkolwiek pytań. Zapraszamy już dziś!

Egeria Sp.z o.o.

Pielgrzymki stanowią jedne z najbardziej inspirujących i napawających ludzi energią wyjazdów. To właśnie podczas pielgrzymek, uczestnicy wyjazdu mają szansę na przemyślenia, oddają się zadumie i umacniają swoją wiarę, jednocześnie zwiedzając przepiękne zabytki i urokliwe miejsca. 

Fakt ten dostrzegło biuro egeria.lublin.pl, które od lat zajmuje się organizacją różnorodnych pielgrzymek do odległych części świata. Wśród tych najpopularniejszych z pewnością jest pielgrzymka do Francji - w 2019 zyskujesz możliwość udania się wraz z innymi pielgrzymami do Lourdes, La Salette, Prowansji, a także na wyjazd obejmujący sanktuaria Europy - Francji, Hiszpanii, Portugalii. Zajrzyj na stronę biura, aby dowiedzieć się więcej o danych wyjazdach lub skontaktuj się bezpośrednio z pracownikami, aby dopisać się do listy pielgrzymów!