Opis:

Kancelaria Karola Rosińskiego to miejsce, gdzie wykonywane są rzetelne tłumaczenia uwierzytelnione z języka włoskiego na polski i na odwrót. Ten doświadczony tłumacz przysięgły włoskiego w Krakowie wykonuje na zlecenie klientów indywidualnych oraz firmowych tłumaczenia poświadczone takich dokumentów, jak:

 • pełnomocnictwa,
 • odpisy z KRS,
 • umowy spółek,
 • sprawozdania finansowe,
 • certyfikaty rezydencji podatkowej,
 • wezwania do zapłaty,
 • zaświadczenia o niezaleganiu z podatkami i składkami ZUS,
 • umowy przeniesienia własności nieruchomości,
 • umowy najmu, użyczenia i darowizny,
 • akty urodzenia, małżeństwa, zgonu,
 • dowody rejestracyjne pojazdów.

Opisywane krakowskie biuro tłumaczeń wyróżnia terminowość, poufność powierzonych dokumentów i informacji, a także indywidualne podejście do każdego zlecenia. Atutem kancelarii są również korzystne ceny, wynikające m.in. stąd, że współpraca odbywa się tam bez pośredników.

Dodano: 2019-01-29Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Kancelaria Tłumacza Przysięgłego Języka Włoskiego

Strona: https://italiano-rosinski.com/
Adres: Łucka 16A
Kod pocztowy: 00-845
Miasto: Warszawa
Tel: +48 502 78 70 71Oceń firmę (0 z 0 głosów)

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO

Firma Usługowa „SASIN”

Jesteśmy firmą transportową do zadań specjalnych. Jeśli dla standardowego przewoźnika coś jest zbyt ciężkie, zbyt duże, zbyt nieforemne... Wystarczy zgłosić się do nas!

Oferujemy profesjonalny transport specjalny w korzystnych cenach. Nasi pracownicy obeznani są w analizie sytuacji i na podstawie krótkiego wywiadu są w stanie określić jak może wyglądać dany przewóz. Oczywiście konieczne będzie dobranie odpowiednich pojazdów. W naszym taborze posiadamy ciągniki i naczepy o wyjątkowej charakterystyce, które są wytrzymałe, bezpieczne i niezwykle pojemne. Więcej danych na stronie internetowej transportponadgabarytowy.com. W jednej z zakładek strony Firmy Usługowej "SASIN" można obejrzeć tabor i jego możliwości.

Pytania, wątpliwości? Czekamy na telefon i chętnie pomożemy w indywidualnych ustaleniach.

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO

Problemy zdarzają się w każdym związku, a ich rozwiązywanie jest sztuką, której para uczy się praktycznie przez całe wspólne życie. Czasami jednak pojawia się kryzys, którego nie udaje się przezwyciężyć. Może być to spowodowane na przykład zdradą jednego z partnerów czy zupełnie odmiennymi dążeniami. Jednak nawet z najtrudniejszej sytuacji można znaleźć wyjście i nie musi to być wcale rozstanie.

W przezwyciężeniu problemów w związku, czy to małżeńskim, czy partnerskim, pomóc może dobry psycholog. W Warszawie tego rodzaju pomoc świadczona jest między innymi w poradni zdrowia psychicznego, której ofertę można znaleźć na stronie psychoterapeuci.pl. Skorzystanie z takiego rozwiązania - fachowej pomocy doświadczonego specjalisty - daje wielkie szanse na uzdrowienie relacji nawet gdy było już bardzo źle i wyprowadzenie związku na prostą.

Macromedica Centrum Medyczne

Niezidentyfikowane bóle brzucha mogą mieć różne przyczyny. By móc je określić, warto wykonać USG jamy brzusznej. W Warszawie znaleźć można przychodnię, w której pacjenci mogą wykonać to badanie bez zbędnej zwłoki, a przecież kiedy chodzi o zdrowie, liczy się czas. Niestety w przychodniach publicznych nie zawsze można wykonać potrzebne badania bardzo szybko, więc skorzystanie z takich usług prywatnie może być doskonałym posunięciem.

Na rozwiązanie to warto zdecydować się tym bardziej, iż w przychodni Macromedica korzysta się z wysoko zaawansowanego sprzętu diagnostycznego. Nie każda przychodnia, zwłaszcza publiczna, może pochwalić się posiadaniem najnowocześniejszego aparatu do wykonywania badania ultrasonograficznego, badanie w tym miejscu jest więc bardzo dokładne i pozwala wykryć nawet niewielkie zmiany patologiczne.