Opis:

Podążanie za idealną sylwetką i kult ciała jest, wciąż mocnym zjawiskiem pośród ludzi. Rozwój portali społecznościowych, trend na zdrowy styl życia, uprawianie sportów i pokazywanie wszystkiego w Internecie, determinuje potrzebę posiadania pięknego, idealnego ciała. Często, wymarzone efekty wymagają ciężkiej pracy i wsparcia specjalistów, posiadających odpowiednie kwalifikacje i zaplecze.

Gabinety kosmetyczne oraz fizjoterapeutyczne, posiadające sprzęt do elektrostymulacji, mogą przyspieszyć uzyskanie wyczekiwanego efektu. Wspomniany sprzęt, jest innowacyjnym rozwiązaniem, na które czekało wiele osób, zarówno zmagających się z otyłością, postępującym wiekiem, problemami z mięśniami, czy chcących wymodelować swoje ciało. Korzystanie z takiego sprzętu, dostarczanego przez renomowaną firmę BOTT Medical, daje szybkie rezultaty, bez bólu i bezinwazyjnie. Są to narzędzia, które dzięki swojej wszechstronności pozwalają wykorzystać je do różnorodnych zabiegów. Będą pomocne przy walce z cellulitem, terapii odchudzające, zwiększającej sprawność mięśni, jak i liftingu twarzy.

Dodano: 2019-01-27Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

BOTT MEDICAL

Strona: http://elektrostymulatory.pl/
Adres: Plac Pisarzy Polskich 2B
Kod pocztowy: 64-130
Miasto: Rydzyna
Tel:Oceń firmę (0 z 0 głosów)

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO

Tuczyńska TŁUMACZENIA

Elena Tuczyńska jest tłumaczem z języka rosyjskiego na polski i z polskiego na rosyjski. Tłumaczy zarówno teksty krótkie, jak i te składające się z kilkuset stronic. Przyjmuje zlecenia dotyczące różnych dziedzin, w tym handlu, produkcji, techniki, medycyny, budownictwa, turystyki, historii, lingwistyki i nie tylko. Klient z jej strony może liczyć na tłumaczenia uwierzytelnione. Bez względu na charakter treści przekładanej z rosyjskiego na polski i z polskiego na rosyjski, gotowe tłumaczenie jest zawsze wysokiej jakości, dlatego nie wymaga dodatkowej korekty lingwistycznej. Pani Tuczyńska oferuje również tłumaczenia ustne podczas spotkań biznesowych, konferencji, targów, delegacji, szkoleń. 

Chciałbyś zlecić Elenie Tuczyńskiej tłumaczenie tekstu z zakresu rosyjskiego? Skontaktuj się z nią telefonicznie lub za pośrednictwem poczty e-mail.

TIP-TOPOL Sp. z o.o.

Bez dobrego podnośnika trudno wyobrazić sobie pracę w warsztacie samochodowym. Jeśli zależy Ci na bezpiecznej i komfortowej naprawie pojazdów, sprawdź ofertę internetowego sklepu TIP-TOPOL.

Znajdziesz w nim między innymi wysokiej jakości podnośnik hydrauliczny. Charakterystykę, parametry i cenę produktu można swobodnie dopasować do swoich preferencji. Przekrój możliwości dostępny jest na stronie internetowej pod adresem sklep.tiptopol.pl. Co ważne, każdy podnośnik zakupiony w tym sklepie jest bardzo wytrzymały i nie sprawia problemów w nawet intensywnej eksploatacji. Do wyboru są także podnośniki dwukolumnowe i nożycowe.

W ofercie sklepu dostępne są również innego rodzaju sprzęty i akcesoria, takie jak prasy hydrauliczne, czujniki ciśnienia, pasty do mycia rąk i dozowniki do past. Każdy warsztat znajdzie tam coś dla siebie.

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

Przy pracy w warsztatach stolarskich czy obróbce drewna warto sięgać po akcesoria oraz narzędzia przyspieszające i ułatwiające wykonywanie zadań. Dlatego tak dużą popularnością cieszy się papier ścierny na gąbce, który zamówić można na stronie internetowej sklepu meblopol24.pl.

Jest to połączenie tak dobrze wszystkim znanego papieru ściernego z elastyczną gąbką. Produkt nadaje się do szlifowania zarówno na sucho, jak i na mokro. Wysoki poziom wytrzymałości gwarantuje stworzenie materiału z czerwonego tlenek glinu nanoszonego na powierzchnię metodą spiekania. 

Tym, co odróżnia ten produkt jest zdecydowanie dłuższa żywotność - można nim pracować nawet do pięciu razy dłużej niż tradycyjnymi materiałami do szlifowania. Dzięki temu nie tylko zmniejsza się nakład pracy, ale i zwiększa jej efektywność.