Opis:

Specjalnością pracowni psychologicznej Psychotechnika24.pl jest wykonywanie testów psychotechnicznych, czyli takich, które oceniają sprawność psychiczną oraz zdolność badanych do wykonywania pewnych prac, związanych z wybranym zawodem. Pracownia oferuje następujące testy psychologiczne w Warszawie:

  • badania psychologiczne kierowców zawodowych kat. B, C, D, E, kierowców taxi, kierowców pojazdów uprzywilejowanych i służbowych, egzaminatorów prawa jazdy i instruktorów nauki jazdy, a także kandydatów na kierowców kat. C, D, E,
  • testy psychotechniczne operatorów maszyn budowlanych, dźwigów, suwnic, żurawi wieżowych, wózków paletowych oraz wózków widłowych,
  • psychotesty do pozwolenia na broń bojową, myśliwską, sportową, pneumatyczną i kolekcjonerską,
  • badania psychotechniczne dla prawników, m.in. o specjalności sędzia, prokurator, komornik, syndyk, kurator społeczny.

Testy są przeprowadzane przez kompetentnych specjalistów z dziedziny psychologii, którzy posiadają potrzebne uprawnienia do wykonywania wymienionych wyżej badań.

Dodano: 2019-01-23Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Psychotechnika24.pl

Strona: http://psychotechnika24.pl/
Adres: św. Wincentego 130
Kod pocztowy: 03-291
Miasto: Warszawa
Tel: 508 444 628Oceń firmę (0 z 0 głosów)

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO

Firma Usługowa „SASIN”

Jesteśmy firmą transportową do zadań specjalnych. Jeśli dla standardowego przewoźnika coś jest zbyt ciężkie, zbyt duże, zbyt nieforemne... Wystarczy zgłosić się do nas!

Oferujemy profesjonalny transport specjalny w korzystnych cenach. Nasi pracownicy obeznani są w analizie sytuacji i na podstawie krótkiego wywiadu są w stanie określić jak może wyglądać dany przewóz. Oczywiście konieczne będzie dobranie odpowiednich pojazdów. W naszym taborze posiadamy ciągniki i naczepy o wyjątkowej charakterystyce, które są wytrzymałe, bezpieczne i niezwykle pojemne. Więcej danych na stronie internetowej transportponadgabarytowy.com. W jednej z zakładek strony Firmy Usługowej "SASIN" można obejrzeć tabor i jego możliwości.

Pytania, wątpliwości? Czekamy na telefon i chętnie pomożemy w indywidualnych ustaleniach.

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO

Problemy zdarzają się w każdym związku, a ich rozwiązywanie jest sztuką, której para uczy się praktycznie przez całe wspólne życie. Czasami jednak pojawia się kryzys, którego nie udaje się przezwyciężyć. Może być to spowodowane na przykład zdradą jednego z partnerów czy zupełnie odmiennymi dążeniami. Jednak nawet z najtrudniejszej sytuacji można znaleźć wyjście i nie musi to być wcale rozstanie.

W przezwyciężeniu problemów w związku, czy to małżeńskim, czy partnerskim, pomóc może dobry psycholog. W Warszawie tego rodzaju pomoc świadczona jest między innymi w poradni zdrowia psychicznego, której ofertę można znaleźć na stronie psychoterapeuci.pl. Skorzystanie z takiego rozwiązania - fachowej pomocy doświadczonego specjalisty - daje wielkie szanse na uzdrowienie relacji nawet gdy było już bardzo źle i wyprowadzenie związku na prostą.

Macromedica Centrum Medyczne

Niezidentyfikowane bóle brzucha mogą mieć różne przyczyny. By móc je określić, warto wykonać USG jamy brzusznej. W Warszawie znaleźć można przychodnię, w której pacjenci mogą wykonać to badanie bez zbędnej zwłoki, a przecież kiedy chodzi o zdrowie, liczy się czas. Niestety w przychodniach publicznych nie zawsze można wykonać potrzebne badania bardzo szybko, więc skorzystanie z takich usług prywatnie może być doskonałym posunięciem.

Na rozwiązanie to warto zdecydować się tym bardziej, iż w przychodni Macromedica korzysta się z wysoko zaawansowanego sprzętu diagnostycznego. Nie każda przychodnia, zwłaszcza publiczna, może pochwalić się posiadaniem najnowocześniejszego aparatu do wykonywania badania ultrasonograficznego, badanie w tym miejscu jest więc bardzo dokładne i pozwala wykryć nawet niewielkie zmiany patologiczne.