Opis:

Wiele osób zadaje pytanie, jak krok po kroku przebiega ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Można się tego dowiedzieć na stronie upadlosci-konsumenckie.pl, ale już teraz da się wskazać najważniejsze etapy.

  • Krok 1: przygotowanie i zgłoszenie do sądu (właściwego ze względu na miejsce zamieszkania) wniosku formalnego o ogłoszenie upadłości konsumenckiej.
  • Krok 2: weryfikacja sądu pod względem formalnym i merytorycznym.
  • Krok 3: wydanie postanowienia przez sąd, wraz z wyborem syndyka masy upadłościowej.
  • Krok 4: ustalanie majątku, sporządzanie listy wierzycieli, zajmowanie świadczeń i pozostałych składowych majątku.
  • Krok 5: wydanie postanowienia sądowego o Planie Spłaty Wierzycieli.

Każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie. Przed jej rozpoczęciem lub w trakcie można nawiązać współpracę z kancelarią Upadłości Konsumenckie z Katowic.

Dodano: 2018-12-27Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

upadlosci-konsumenckie.pl

Strona: https://www.upadlosci-konsumenckie.pl/
Adres: Szeligiewicza 4
Kod pocztowy: 40-074
Miasto: Katowice
Tel: +48 793 434 596Oceń firmę (0 z 0 głosów)

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO

Malaya Sp. z o.o.

Asortyment apteki internetowej, która udostępnia swoją ofertę pod adresem: aptekawsieci.pl, obejmuje przeróżne wyroby medyczne, preparaty lecznicze, suplementy, produkty kosmetyczne oraz higieniczne. Można w tej aptece zakupić między innymi Multi Gyn Actigel, dedykowany kobietom, które zmagają się z dyskomfortem okolic intymnych i uciążliwymi dolegliwościami - pieczeniem, swędzeniem lub bolesnością.

Apteka oferuje bogactwo produktów, które dostępne są w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. Co więcej - zakupy realizowane są wygodnie i sprawnie, a zamówienia dostarczone zostają szybko pod wskazany adres. Kobiety poszukujące skutecznych rozwiązań na swoje problem intymne z pewnością docenią prezentowany żel, wykazujący skuteczność i przynoszący natychmiastową ulgę w przykrych dolegliwościach.

P.H. BAU-TEC

W hurtowni BAU-TEC znaleźć można wszystkie narzędzia niezbędne w każdym warsztacie. Na asortyment składają się przede wszystkim:

 

  • klucze warsztatowe,
  • szczypce i ściągacze,
  • urządzenia tapicerskie,
  • podnośniki,
  • prostowniki.

 

Wszystkie dostępne są w wielu różnych wariantach, które umożliwiają dopasowanie narzędzi do oczekiwań początkujących i doświadczonych mechaników. Hurtownia proponuje je w korzystnych cenach, dzięki którym dużo łatwiej dobrać odpowiednie wyposażenie miejsca pracy.

W żadnym warsztacie z pewnością nie może zabraknąć zestawów kluczy. BAU-TEC oferuje swoim klientom narzędzia marki HONITON, SILVER, JOBI i GEKO. Komplety umieszczone zostały w bardzo praktycznych do przenoszenia walizkach. Więcej podpowiedzi z przygotowaniem niezbędnika dla mechanika znaleźć można na stronie https://bau-tec.pl.

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

Większość pracowników korporacji doskonale radzi sobie z językiem, w którym prowadzona jest kooperacja z zagranicznymi firmami, jednak czasem, gdy na przykład taka osoba wyjeżdża za granicę na konferencję i ma przedstawić referat, potrzebuje kogoś doświadczonego, kto przeprowadzi weryfikację językową danego tekstu. Tłumaczenia specjalistyczne nie są łatwe, gdyż wymagają nie tylko szerokiej wiedzy językowej, ale także merytorycznej z dziedziny, której tłumaczenie dotyczy.

Biuro tłumaczeń ze strony spectlumacz.pl zatrudnia tłumaczy, którzy potrafią przełożyć każdy tekst na żądany język obcy, jak i z niego na język polski. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu każdy z nich jest specjalistą w więcej niż jednej dziedzinie, a pomocą służą im specjalistyczne programy translatorskie, które ułatwiają i przyspieszają pracę. Zanim klient podejmie decyzję o zamówieniu przekładu, każdy tekst jest bezpłatnie wyceniany, a cena nigdy się nie zmienia.