Opis:

Zdaniem części osób strzyżenie przez profesjonalnego groomera, zarezerwowane jest wyłącznie dla zwierząt wystawowych. Oczywiście takie myślenie to błąd, ponieważ jest to zabieg higieniczny dedykowany każdemu czworonogowi, niezależnie od jego wieku, wielkości oraz rasy. Brudna, poplątania i skołtuniona sierść może stać się siedliskiem bakterii i grzybów, których lepiej jest unikać. Co więcej, w niewłaściwie pielęgnowanej sierści gromadzi się kurz oraz różnego rodzaju zanieczyszczenia, prowadzące do utraty włosia i problemów skórnych.

Oczywiście nie wszystkie rasy wymagają regularnego strzyżenia, ponieważ część z nich potrzebuje go sporadycznie. Należy jednak podkreślić, że psi fryzjer zajmuje się nie tylko podcinaniem sierści, ale także kąpielą oraz myciem uszu, oczu i pyska pupila. Dobry groomer świadczący usługi osobom z warszawskiej Białołęki to Lucky Dog. Zatrudnieni w nim specjaliści dokładają wszelkich starań, by wizyta przebiegła sprawnie i bezstresowo.

Dodano: 2019-01-16Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Lucky Dog

Strona: http://lucky-dog.pl/
Adres: Malborska 1 lok. U
Kod pocztowy: 03-286
Miasto: Warszawa
Tel: +48 791 096 006Oceń firmę (0 z 0 głosów)

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO

Firma Usługowa „SASIN”

Jesteśmy firmą transportową do zadań specjalnych. Jeśli dla standardowego przewoźnika coś jest zbyt ciężkie, zbyt duże, zbyt nieforemne... Wystarczy zgłosić się do nas!

Oferujemy profesjonalny transport specjalny w korzystnych cenach. Nasi pracownicy obeznani są w analizie sytuacji i na podstawie krótkiego wywiadu są w stanie określić jak może wyglądać dany przewóz. Oczywiście konieczne będzie dobranie odpowiednich pojazdów. W naszym taborze posiadamy ciągniki i naczepy o wyjątkowej charakterystyce, które są wytrzymałe, bezpieczne i niezwykle pojemne. Więcej danych na stronie internetowej transportponadgabarytowy.com. W jednej z zakładek strony Firmy Usługowej "SASIN" można obejrzeć tabor i jego możliwości.

Pytania, wątpliwości? Czekamy na telefon i chętnie pomożemy w indywidualnych ustaleniach.

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO

Problemy zdarzają się w każdym związku, a ich rozwiązywanie jest sztuką, której para uczy się praktycznie przez całe wspólne życie. Czasami jednak pojawia się kryzys, którego nie udaje się przezwyciężyć. Może być to spowodowane na przykład zdradą jednego z partnerów czy zupełnie odmiennymi dążeniami. Jednak nawet z najtrudniejszej sytuacji można znaleźć wyjście i nie musi to być wcale rozstanie.

W przezwyciężeniu problemów w związku, czy to małżeńskim, czy partnerskim, pomóc może dobry psycholog. W Warszawie tego rodzaju pomoc świadczona jest między innymi w poradni zdrowia psychicznego, której ofertę można znaleźć na stronie psychoterapeuci.pl. Skorzystanie z takiego rozwiązania - fachowej pomocy doświadczonego specjalisty - daje wielkie szanse na uzdrowienie relacji nawet gdy było już bardzo źle i wyprowadzenie związku na prostą.

Macromedica Centrum Medyczne

Niezidentyfikowane bóle brzucha mogą mieć różne przyczyny. By móc je określić, warto wykonać USG jamy brzusznej. W Warszawie znaleźć można przychodnię, w której pacjenci mogą wykonać to badanie bez zbędnej zwłoki, a przecież kiedy chodzi o zdrowie, liczy się czas. Niestety w przychodniach publicznych nie zawsze można wykonać potrzebne badania bardzo szybko, więc skorzystanie z takich usług prywatnie może być doskonałym posunięciem.

Na rozwiązanie to warto zdecydować się tym bardziej, iż w przychodni Macromedica korzysta się z wysoko zaawansowanego sprzętu diagnostycznego. Nie każda przychodnia, zwłaszcza publiczna, może pochwalić się posiadaniem najnowocześniejszego aparatu do wykonywania badania ultrasonograficznego, badanie w tym miejscu jest więc bardzo dokładne i pozwala wykryć nawet niewielkie zmiany patologiczne.