Opis:

Stomatologia w Białymstoku rozwija się w szybkim tempie. Wciąż powstają nowe gabinety dentystyczne, a te, które istnieją już od dawna, rozszerzają swoją ofertę o najnowsze metody leczenia zębów.

Jednym z najdłużej działających gabinetów dentystycznych w Białymstoku jest Medica Dental, który prowadzi działalność stomatologiczną od 1990 roku. Gabinet posiada obecnie szeroką ofertę zabiegów, od leczenia próchnicy u dzieci i dorosłych, poprzez leczenie kanałowe i zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, po zabiegi z dziedziny stomatologii kosmetycznej, jak np. wybielanie zębów.

Placówka dysponuje takimi urządzeniami, jak: nowe unity stomatologiczne, aparat RTG, mikroskop chirurgiczny, kamera wewnątrzustna, laser biostymulacyjny, skaler piezoelektryczny, piaskarka, a także endometr, czyli przyrząd do mierzenia długości kanału zęba.

Dodano: 2018-06-05Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

NZOZ MEDICA DENTAL Dorota Łukjan

Strona: http://medicadental.pl/
Adres: Familijna 65
Kod pocztowy: 15-157
Miasto: Białystok
Tel: (085) 676 25 88Oceń firmę (0 z 0 głosów)

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO

Studio Flagowe: Olta Concept Store

Salon to miejsce reprezentacyjne, w którym przyjmujemy gości i jest ono wizytówką gospodarzy, dlatego powinno być elegancko urządzone. Jednak przede wszystkim powinno ono służyć domownikom, aby po całym dniu poza domem mogli w nim wypocząć i odreagować codzienny stres. Można połączyć obie te ważne funkcje, nabywając nowoczesne meble włoskie, które do salonu pasować będą idealnie. Są to szerokie wygodne sofy i narożniki z licznymi poduszkami, na których można nie tylko siedzieć, ale także położyć się z książką lub obejrzeć w tej pozycji telewizję.

Każdy z mebli prezentowanych na stronie oltaconceptstore.eu może być modyfikowany przez klienta pod względem materiałów obiciowych, a często także wielkości. Wypełnienie stanowi puch silikonowy, który znany jest z tego, że doskonale służy osobom z alergią. Na stronach sklepu dostępne są także inne meble do salonu, takie jak oryginalne komody, stoliki pod telewizor i stoliki kawowe. Wystarczy wybrać i zamówić.