Opis:

Każdy, kto prowadzi spółkę, potrzebować będzie na dłuższą metę pomocy prawnika – czasami zatrudnionego na stałe w firmie, a czasami jedynie doradzającego od czasu do czasu, w zależności od rozmiaru samej spółki. Gdy potrzebujesz ogólnej, konkretnej i zrozumiałej porady w jednej z wielu skomplikowanych i niejednoznacznych kwestii prawa podatkowego czy handlowego – pomocna może być dla ciebie strona „Podatki w spółce”.

Teksty na stronie tworzone są, by pomóc mniej zaawansowanym w tajnikach prawa posiadaczom spółek uniknąć typowych błędów i znaleźć rozwiązanie dla każdego częstego dylematu. Prawniczka pisząca teksty prezentuje podstawowe porady na zakup udziałów w spółce, dopłaty wspólników, podpisywanie i rozwiązywanie umów, rejestrację w KRS, coroczne sprawozdania – i wszystkie inne czynności niezbędne do wykonywania przy uruchamianiu i utrzymywaniu spółki z o.o.

Dodano: 2017-12-15Podatkiwspolce.pl

Strona: http://podatkiwspolce.pl/
Adres: Amundsena 3a
Kod pocztowy: 80-288
Miasto: Gdańsk
Tel:Oceń firmę (0 z 0 głosów)

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO

BEMAKOR Sp. z o.o.

Malowanie to uciążliwe zajęcie wymagające sporej precyzji, aby wszystkie elementy, które mają być pokryte farbą, zostały pomalowane taką samą warstwą. Idealnym rozwiązaniem do tej pracy jest pompa do malowania natryskowego, dla której nie ma powierzchni trudnych. Pompa ta radzi sobie równie dobrze z powłokami ochronnymi, jak i farbami zapobiegającymi korozji.

Tę niezwykle wydajną i niezawodną pompę można kupić na stronie bemakor.pl. Jest to agregat malarski marki Graco, który szczyci się wieloletnią żywotnością, co sprawia, że jest jednym z najchętniej kupowanych sprzętów malarskich na rynku. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań malowanie proszkowe przebiega szybko i bezawaryjnie. Jest to także urządzenie o wiele cichsze niż inne agregaty, dzięki wmontowanemu innowacyjnemu systemowi tłumienia hałasu, który zmniejsza jego natężenie prawie o połowę. Wszystkie te cechy sprawiają, że sprzęt ten jest poszukiwany na rynku.